Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no abych to shrnul, mrzi me to, ale obavam se, ze to opravdu zadna skoda nebyla.
    Jediny co bylo fajn, je Fable I a II.
    Trojka byla naprostra tragedie a nelogickej hnus. Legends podelali uz od zacatku.
    Takze asi tak
  • Kam šlápnul Molyneux, tam 10 let tráva nerostla. Sice se ho podařilo vyexpedovat do protialkoholní léčebny (22 plechovek piva denně mluví za vše), takže už tolik neškodí. Bohužel se nikdy nedozvíme, zda se naplní Molyneuxův slib, že nejlepší Fable bude čtvrtý díl. Na zdraví, pitomci!
    • Mě zůstanou skvělé vzpomínky na Populous, Syndicate, Magic Carpet, Theme Hospital, Dungeon Keeper, i Black&White byla dobrá hra, jasně v poslední době se nedařilo, ale do herní síně slávy se už zapsal, i když je v módě teď na něj plivat
  • Veny
    Vždyť ta hra je skoro hotová...
    Na druhou stranu co čekali, když nutí hráče přejít na Win 10, abyste si to mohli zahrát... sami si pod sebou podřezali větev... udělat fable jako MOBA... šílenost.
    • nabizi se otazka: je opravdu nahoda, ze Tod Sweeney reagoval na microsoft ohledne exkluzivity na Win10 tesne pred ukoncenim Fable Legends a zavrenim Lionheadu, studia, ktere vyuziva jejich engine? Na me moc nahod najednou, docela by mne zajimali souvislosti.
      • sry, Tim Sweeney
        • JJ, taky se mi pletou...
  • deathfish
    Tak jak je na konci psáno. Black & White a Fable: The Lost Chapters byly super hry s myšlenkou. Fable 2 věřím, že taky bylo super, ale tím, že se vys*ali na PC verzi, jsem si ho nemohl zahrát.

    A tím to začlo. Fable 3 jsem si chtěl s kamarádem zahrát, když vyšlo ve Score jako plná hra na PC, ale smůla, tvůrci se o tu hru přestali starat a bez debilního GFWL, který už neexistuje nyní ani není možné si tu hru zahrát s kámošem...

    No a Fable Legends byla hovadina jasná, kterou věřím, že by hrálo jen málo lidí... A za všechno beztak může Microsoft. Doufám, že to samé se nestane i s Remedy nebo Epicem. *9*
    • deathfish
      Na Lionhead fórech po skončení GFWL lidi psali, jestli udělají nějakou alternativní cestu, jak si zahrát Fable 3 s kamarády, protože je jasné, že když si koupím hru, nechci aby fungovala pouze půlka.

      Ale smůla, Lionhead na fanoušky kašlal, nikdy na nic neodpověděl a ani se o nic nesnažil. Takže se asi není čemu divit → nechováš se dobře k fanouškům a zákazníkům? → Nikdo už od tebe nebude nic chtít, ani očekávat.
  • Tragédi, fakt...
  • KrPa
    Ano, MS prdí na vývoj her (i když je to v dnešní době tahák peněz), poprvé to předvedli se Ensemble Studiem.
  • těžko uvěřit, že studio, který přineslo Black and White, The Movies a Fable, tedy velmi dobré a neotřelé hry končí takhle neslavně. Nebo možná to uvěřitelné je, vzhledem ke všem okolnostem co to studio postihly, tedy je to spíš smutné :(
  • Veskoslav
    Po pravdě žádná škoda. MP Fable ala Tower defense....Kdyby to byl normální díl, tak škoda by to byla, takto smůla no.
  • fable, takova slavna serie a je v prd...
    Mozna kdyby do vseho mermomoci necpali ten multak tak mohlo vyjit single Fable 4 a plno lidi bylo spokojenych a mozna nemusel nikdo krachovat a zavirat studio..hmm

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit