Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak slava. Treba z toho konecne udelaj neco vic nez obyc 3rd person striilecku.

    BTW. kde se ve vas berou ty hlasky s tema DLCckama? Microsoft nahodou pracoval na dobrejch hrach a nepamatuju ze by u nejaky z tech her byly mikrotransakce, DLC bez obsahu nebo neco takovyho. Rad se necham opravit ale MS games maj docela cistej stit...
    • XXDarthVaderXX
      http://en.wikipedia.org/wiki/Age_of_Empires_Online
      vůbec žádné DLCčka a ani mikrostransakce *5*
      • OMG to je F2P hra. Samozrejme ze takova hra ma mikrotransakce!
      • Nevím, jestli je ideální svůj názor podpořit čistě online hrou - ukaž, která taková nemá mikrotransakce a/nebo DLC.
  • Hate, hate hate... Přitom mrkváci udělali fůru her co stáli zato. Serie AoE, vyborné MSF 2007-94... ne opravdu nelze zato je hejtovat. Chápu že ale spoustu lidí řekne vždyt GOW série je bomba to může být i UNREAL OD Epicu pokud bude. Někdy.
    • firebug
      A neměli náhodou prsty i v Midtown Madness? Jako malej jsem to vydržel hrát hodiny!!! *14*
  • zdar nerdi, kde mám ted hledat práci? zkoušel sem ty portály jako prace jobs atd a je to utrpení, nemáte někdo nějakej nápad? sorry za OT :X
    • CV Vávrovi. Warhorse ještě nedávno sháněl nějaký lidi a machry přes grafiku a tak, tak třeba oslníš. Vzhledem k tomu, že tam teď budou mít o práci postaraný, tak uplatnění by se mohlo najít. Blbej nebudeš, mrskat do klávesnice taky nebude problém, zkušenosti se jeví jako výborný, takže šance slušná. A když už nic, tak něco skromnějšího - podávat kelímky, leštit kliky, uklízet hajzlíky. Uplatnění bude velký a třeba se procpeš i po žebríčku. Je-li ochota smrdět v Praze, neváhej...
      • hmm já sem 3 roky řídil firmu s měsíčním obratem přez milion korun, v Praze bydlím. S vývojem na PC absolutně zkušenost nemám, ale neni to špatnej nápad jim napsat, třeba by se něco našlo, i když jaksi pochybuju. Dík za odpověď každopádně, uvítám i nějaký další nápady, díky
        • Tak určitě. Člověk co řídil firmu s měsíčním obratem 1m se ptá na Games.cz kde má sehnat práci. Něco mi na tom nesedí pane řediteli *1*
          • provozní ředitel, ale na formality si nepotrpím
          • Naopak, velice progresivní. Formální snahy o nalezení roboty selhaly, tak je třeba vyzkoušet alternativy tam, kde by je nikdo nehledal. Koneckonců, tohle místo je hlubokou univerzální studnicí, kde každým dnem dochází k poznání nepoznatelného a objevení neobjevitelného, takže tomuto kroku rozumím. Doporučuji kolegovi, aby nedocházel stylem "sere na to pejsek" a pokusil se zde setrvat po nějakou dobu. Pevně věřím, že nabídka pracovního místa mu spadne tak řečeno přímo do klína.
            • jo s tim začátkem souhlasím, i když to asi myslíš jako joke. Tvoje doporučení je taky fajn, ale nebudu se tím asi moc řídit.

              Tak se tu tak nepodcenujte, já se jen ze zvědavosti chtěl zeptat mladších lidí... moc sem od toho nečekal takže v pohodě.

              A esi mi nevěříte a myslíte, že sem člověk jako já nemůže zavítat, tak ste prostě mimoňi, ale nedivím se vám moc, já bych to asi taky nečekal, nejsem klasickej kravaták. Já nosil do banky statisíce ve starým batohu a v adidas černejch teplákách.. z počátku sem tam byl spocenej já, nakonci baba za pultem, no nic, dík za info lol
          • nesedí, ale je to realita ČR prostě, mě natom taky něco nesedí, to neměj obavy
  • Jack1947
    MICROSOFT lover´S *14*
    • Musíš furt něco komentovat sakra? Vždy se těším na názory od "normálních" (nebo těch nepostižených nějakou nemocí, která způsobuje silnou demenci) lidí a pak zjístím že polovina příspěvků je od tebe...
  • Tak vizitku komunity na Games jsem si přečetl, tak snad jen jeden můj názor, pokud tedy nebude pro vás ostatní příliš politicky nekorektní (ve zkratce): už se těším na další Gears of War! Judgment nebylo nic extra, ale 1-3 (hlavně 3) jsem skutečně svého času "žral".

    Čili já jsem spokojen: dočkám se Halo 5, dalšího Gears a Forzu už mám.
  • kubi-wan
    No, konečně s tim přestanou Epicové blbnout a daj nám novej Unreal! *1*
    • Jack1947
      Unreal od mrkvoveho salatu ? Z visne si nespadl. Leda tak

      Microsoft UNREAL Simulator + dokoupitelne balicky za 20$ (no nekupte to.)
      • kubi-wan
        Ne, myslel jsem to tak, že teď, když Epic prodal GoW, může se vrátit k něčemu, co by chtěla spousta lidí, a to je Unreal. Ale spíš to jsou jen zbožná přání. *7*
        • Jack1947
          Ano, zaslouzis si omluvu ja jsem nemel psat. Co jsdem napsal. Byl jsem trochu v jinem rozpolozeni tak proto. Sorry. Priste treba lepe cist.
        • Spades
          Tak vyšel novej engine, takže potřebujou to na něčem prodat, a UT by bylo super. Navíc už dlouho nikdo nevydal multiplayer twitch shooter.
          • kubi-wan
            No já bych radši klasickej singleplayerovej Unreal... jednička je skvost dodnes.
      • Spades
        Rekl od Epicu a ne MS ty retardovany kundixichte
  • Jedina podstatna nevyhoda diskuzi je ta, ze krome smysluplnych uvah a konstruktivi debaty tu lidi bliji i sve hluboce niterni fobie a pocity z budoucnosti:-)
    • jo jo a pak jsou tady lidé jako ty které to nase*e a napíšou komentář ze všech nejzbytečnější
      • Jiste, ten tvuj se ale od meho svou podstatou vubec nelisi;-)
      • Jack1947
        Kdyz to je pravda, ne je to muj nazor.

        Udelali v minulosti, ne oni nechteji tezit. a ja sem spokojeny OOO BOZE diky za MRKVOSOFT ze zkazi moji oblibenou XBOXOVOU SERII hlavne ze ubrecenecci si to "vychutnaji" na pc. ( pochybuji).
    • Jack1947
      Ano bliji a blit budou Mrkvaci umi hry kazit. Neumi ani udelat poradnej novej system.

      http://boards.straightdope.com/sdmb/showthread.php?t=702950
      http://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&ved=0CDUQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.atheistnexus.org%2Fxn%2Fdetail%2F2182797%3ATopic%3A2300330%3Fxg_source%3Dactivity&ei=3JHmUsSLE42O7QbwiYGACA&usg=AFQjCNFGfY6T3aoNFGgfjPmGimOn6QdcVw&sig2=du4QptUtRBym2yj_yEN3hg
      http://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&ved=0CD8QFjAC&url=http%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fwhy-i-m-uninstalling-windows-8&ei=3JHmUsSLE42O7QbwiYGACA&usg=AFQjCNH1O4rN7AxXwzeIsY1h2N9nGJMMdw&sig2=tg4jrE6Msq70Ey04-0oJRQ

      A nic poradneho a kloudneho neudelali, diky ze zkazi i to malo dobre na me srdcovni serii

      Dokonce jsem si tehdy koupil na PC GOW 1 (ale mp nehral nikdy).
      • Pár blogísků nějakejch hateru a co jako?
  • očekávám Gears Of War Online MMO + Facebook DLC
  • Hned když jsem zahlédl ten nadpis tak ve mě hrklo : ''ku*va'', a je po náladě. *7*
  • Kdysi MS tvořil hry, jimiž si dobyl srdce mnohých hráčů, včetně mě. Ano, mluvím o AoE (II), AOM ... nečekám v návrat. Něco končí, něco začíná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit