Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Live je dost bída, mám ho jen kvůli F1 2010 a mutliplayer mi přes něj nejede, furt mě to vykopává. Vzhledem k tomu že klíč hry je napevno (logicky) svázaný s učtem, není tady možnost pokusit se založit nový učet a na něm to zkusit rozeběhnout. Asi jediná možnost je koupit hru znova, ale kde je jistota že to půjde.... . Na steamu mám tak 6her a vše absolutně v pohodě. Live je nepřehledný a tím jak to spojili s xBoxem tomu moc nepomohli..
    Jestli je tu někdo kdo ví jak F1 2010 online rozjet prosím napište mi budu rád za každou radu na sluka.michal@tiscali.cz
    • to vykopavani mi dela u gta 4, to je asi tim ze ceska republika nepodporuhe games for winfows
  • Dřív stačilo pustit hru a hrát. Teď člověk musí mít Steam, GfW, Social club, za chvíli Origin...
    Už jen aby s něčim podobnym přišel i Ubisoft, nebo Activision, aby to hraní bylo ještě o něco příjemnější.
    • smejki
      ono je totiž fajn, že u steamu stále stačí pustit a hrát. GfW?
      "registruj se, když to neuděláš, nepojedou ti savy a achievementy."..."achievementy vem čert, ale savy? WTF? No tak jo"..."nemáš mě aktualizovaného, jsi regnutý... ale pořád ti nepojedou savy"..."WTF? no tak se updatni"..."Může to trvat několik minut... updatuji hru."..."Hru? WTF? hru mám ze steamu, tak se snad updatuje tam, ne? proč se curva updatuje sama a jen v momentě, kdy ji chci hrát?"... po 15minutách..."20%? táhni do pekel microsofte! cancel"..."Nemáš updatovanou hru, nepojedou ti savy, náš rozmilý a milovaný zákazníku"..."FFFFUUUUUUUUUUUU!!! odhlásit, založit offline účet!"..."jsi přihlášený offline, nepojedou ti achievementy"..."to mi je už ale vážně buřt! co takhle kdyby nejel celý GfWL? Jdu si vygooglit seznam her s touhle zhůvěřilostí, abych si je náhodou nekoupil."
      Tru story *10*
  • Já když vidím hru, která má GfWL, tak do ní už nejdu. Jen pokud to je extrémní pecka. Nechápu, že nemohli udělat něco přívětivýho k uživateli jako je Steam. Kdyby měl MS podobného klienta už dávno, mám 270 her na něm a ne na Steamu. Kdo má rozum, tomu dám vydělat.
  • BTW: na steamu jsou velký slevy BF:BC2+vietnam+dlc za 9,9EU.. bioshock 2 za 5 Eu atd..
    každejch 24 hodin se mění nabídka..
  • Jak to tak všude čtu tak jsem asi jediný kdo s touhle službou nemá problém..hmm zvláštní.Mulťák např DIRT 2,3 naprosto fpoho šlape a navíc jem rád,že GfW podporuje achievementy což je věc,která mě baví stejně jako na PS3 trofeje.
    • smejki
      ke GfWL jsem čuchnul dvakrát. Naposled u Biochocku 2, poprvé u GTA4. A pokaždé to bylo téměř na infarktové stavy. Neděkuji, nechci.
    • vidis to, ja si napriklad koupil Dawn of War 2 kvuli multaku, zaregistroval se na tuhle super sluzbu a pak mi to oznamilo ze neni podporovana v CR, takze si multak nezahraju.. chtel jsem to zmenit ale bylo to uz napevno svazane s emailem a prehodit to na to ze ziju v USA uz to neslo.. takze jsem mel po multaku :/
      • vasekveselej
        Ale šlo ;) Tohle je to nejmenší
        • ja sem si musel udelat asi 6 uctu aby mi to konecne vyslo sice sem dal z USA atd. ale aspon sem to vic resit nemusel ale taky tu sluzbu nenavidim kez by bylo vsechno na steamu a rovnou vsehcno z achievementama na steamu
          • vasekveselej
            Ono stačí než takhle naslepo pokoušet štěstí dvakrát kliknout na googlu a problém máš vyřešenej pro hloupější i s videonávodem, tím na tebe ale vůbec nenarážím *3*
            • ja to myslel tak ze kdyz si zadal cz a svuj e-mail uz si to nemohl vzit zpet a udelat nvoej cuet znov a ze svym e-mailem proste si to ten mail ulozilo a mel si smulu mel si tak akorat offline ucet takze sis udella dalsi e-mail + jakykoliv jmeno si skusil bylo zabrane takze tak *3*
    • Mě MP taky funguje ve hrách, ale nejdou mi aktivovat nejrůznější DLC kódy ke hrám, nejde stahovat hry co mám na účtu (musím to manuálně vybírat v obchodě protože mi to pořád háže chybu), klient se blbě zobrazuje, když dám ve hrách DLC menu tak vyskočí chyba, nejde na GFWL nic kupovat, protože mě to nebere kreditku, nešlo se přihlásit na starý fórum (nedávno uělali další, co naštěstí funguje), nemají emailovou podporu! (pouze telefon, v ČR to je jenom pro Xbox a ne GFWL).

      Jinak to celkem funguje no... *1* Microsoft to dost podělal, každej má spojený GFWL jenom s problémama, tahle služba se nikdy neprosadí jako se to podařilo Steamu např.
      • Ten samý problém, nebere kreditky a stále háže chybové hlášky. U nás to nepodporuje PayPal, takže kdybych si chtěl něco koupit, smůla.
    • to je tim ze jsi cuuuuurak, protoze jenom nejvetsi cuuuuurak muze napsat slovo multak, tvuj tata ja taky cuuuuurak a tvoje mama taky totalni cuuuuurak a süka tvyho souseda kterej je taky cuuuuurak a tvoje deti budou vsechno cuuuuuraci ale deti mit asi nebudes protoze to by sis musel najit holku co je totalni cuuuuurak aby to delala stakovym cuuuuurak
      • XXDarthVaderXX
        Synku tebe bych typoval na někoho, kdo měl teď na vízo 5tek jak nas* a nebo tě ve zvláštní nenaučili slušnému chování...

        MULŤÁK VOLE...jestli máš problém, tak mi může napsat a můžeme si to vyříkat po dobrém *3*
      • XXDarthVaderXX
        *1*
      • kotty
        To me pripomnelo pamatny proslov z filmu Team America - http://www.youtube.com/watch?v=RryFdo9ZzIc
      • Sranda s Tebou synku:-)
      • vasekveselej
        To bylo neskutečně povznášející *4*
  • Jako kdybych se i před lety nemusel při různých příležitostech prokopávat přes ten bordel na xbox.com. A to ani člověk nemusel mít s xboxem nic společného. V té službě pro PC byl neuvěřitelný zmatek a bordel, funkčnost taková nijaká a regionální restrikce megalomanských rozměrů všechno zabijí. Nehledě na problém s nekonečným cyklem aktualizací (bug), který nikdo za dobu existence thle služby ani nezačal řešit.

    Ne, GfWL ujel vlak, ve kterém udává tempo Steam. Ten má taky miliardy nedodělků, ale je mnohem, mnohem uživatelsky přívětivější.
    • ja se na sluzbu kvuli gta4 registroval a to hned nekolikrat.. zmatek, zabugovanost, bizarni propojeni s xbox live (xlive or whateva) a do ted jsem nedokazal kvuli nepodpore cz zmenit nick (ktery se zobrazuje v multiplayeru) z vygenerovaneho pahnusu na muj vlastni..

      GfWL mela uz davno nekde v koutku umrit
  • bez sance uz jenom protoze je to Microsoft!!!vyjebanci a nwm co jeste ten kdo si koupi neco od nich je zoufalec diky bohu ze se windowsi daji stahnout proroze nemaji hodnotu ani 10kc zlaty apple fakt
    • Tikov
      Mrkvosoft dělá kvalitní produkty a jejich hanění je co pozoruji spíše modní záležitost (No dobrá win chce jednou za pár let přeinstalovat, občas je třeba si pohrát v registrech, ale jinak je to docela cajk) Ve výsledku je používají všichni a nekvalitou si pouze odůvodňují své pirátství.
      • Kvalitní dělá jak co. GfWL je služba, za kterou by se měli odpovědní manažeři přihlásit dobrovolně k popravě. Ještě dodnes si mmch pamatuju šílené problémy s propojováním účtu při nákupu GTA IV. FUJ
    • Mno, Windows opravdu neni zadnej zazrak, ale srovnat to s Apple opravdu nelze. iOS je katastrofa, nenastavis si tam ani mys ;-)
    • Win7 je výborný operační systém.
    • Ataker
      podle toho co sem píšeš si zoufalec ty
    • je zvlastne, ze ho mas potrebu stahovat, ked pre teba nema hodnotu ani 10kč? pouzivaj iOS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit