Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to příjemný čerství vítr do do současného světa hlouých a graficky propracovaných 3d nesmyslů.

    Mám jedinej dotaz na kampaň. Zaboha netuším jak bych měl s elfkou porazit za 5 kol útočící 3 golemy poté co se partička sejde na území Mágů :-/ a pěkně mě to štve.... *16*
  • Dohráno. Na PC poprvé, celkově popáté. Chyby zůstaly, ale skvělé boje taky, čili jednoznačně palec nahoru. A za 4kila je to radost. BTW někdo zkoušel to DLC? Koupil jsem, ale nějak to nešmrdlá.
  • Nevim, prijde mi to hodne linearni a stereotypni... Nepratele navazuji za sebou, neda se uhnout a naexpit kousek jinde. Nejde volit obtiznost, coz mi u techto malych hricek dost vadi - specialne pokud o vysledku rozhoduje nahoda. Po probehnuti prvniho kousku s elfem clovek zacina zase na zacatku a je to nuda - cekal jsem alespon nejake zpestreni... nulove RPG prvky, pouze moznost jednoho artefaktu. tezko rict, jako hra na mobil dobre, ale na PC snad jen jako navnada na dalsi Heroes
    • mas trochu pravdu ja hraju hlavne hot seat coz je ale velika zabava...
  • Core
    Tak TOHLE vypadá hodně sympaticky! Rozhodně vyzkouším. Líbí se mi vizuál a svět HOMAM nikdy neomrzí... A samozřejmě díky za pěknou recenzi.
  • dalo mi dost prace tohle prestat hrat *1*
  • ten koncept me hned zaujal ale 2D opravdu ne sry, proto jsem si nekupoval čtyrjadro a 560. Nevim proč here tohoto stylu nevychazi vic. neco co je vic o premysleni, pomalejší
    • Jo takový HW onanisti jako ty nám přinesli ty dnešní supermegaultra graficky nabitý sra...
      • Napriklad jake? Myslis vsechny ty supermegaultra graficky silene narocne aby jely i na konzolich? :-)
        • Tak rádoby no :)
      • Core
        Přesně. Pikačoviny postavené na sterilní grafice. Jedna jako druhá. *12*
    • davidBray
      ty jsi osel
    • Core
      Přesně naopak - JEN HOUŠŤ!
    • Presne kvuli takovym jako jsi ty se uz nikdy nedockame izometrickeho pokracovani BG nebo Falloutu.....
      • Dúfam, že nechceš porovnávať nádherné kreslené lokácie z bg/bg2/iwd s týmto paškvilom?

        Princíp je to zaujímavý a možno aj zábavný, ale povedzme si pravdu - grafika je absolútne infantilná na úrovni J arkád určených pre deti.
    • Who cares? :D nevadí že to je 2D rádi si to zahrajeme :)
  • Moc dobra hra :D baví me chtel bych si udelat svuj vlastni preklad ,kdybych vedel jak
    Je to strasne navykove
  • No vyzerá to strašne infantilne a ešte je to strihnuté takým J nádychom. Neviem neviem, či by sa mi to ako veteránovi homm páčilo. Radšej si počkám tie 2 dni na homm6.
  • JJ zrovna ted moje nejoblibenejsi gameska na DSko, jen uz mam nahranych asi 34 hodin a stale valim:0
    • D3sert
      Na Dsko neuveritelne navykovy !
    • davidBray
      super hra, jen mě tam prostě nefungovalo ukládání :( pořád to jet odznova se nedalo
  • už aby tu byly šestky *6*
    • BoB.2
      ještě 3dny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit