Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeanczarny
    Že se různě jména počešťují a přechylují chápu, ale jaký smysl má Mijazaki když je to Miyazaki?
    • Není to Miyazaki, je to 宮崎, takže českou transkripcí Mijazaki. Žádný počešťování ani přechylování se nekoná, jen převod do latinky.
      • jeanczarny
        Jsem zvyklej, že se to všude píše jako Miyazaki, nedocházelo mi, proč je to v češtině jinak. Mea culpa...
  • nevadí, ja nedohrál ani jedničku... stereotyp se dostavil pomerne brzo *7*
    • jeanczarny
      Njn, snažit se 20 hodin sundat Asylum Demona, to člověka omrzí...
  • Jo, toho si cenim, vědět kdy včas přestat, ale Sony bude chtít značku dřenit dál to je jasný
    • To sloveso dřenit se mi líbí, rychle si to nech patentovat a zavést do slovníku spisovné češtiny. *3*
    • Jen ať klidně dření. Dokud budou další Dark Souls na kvalitativní úrovni DS2, rád si je koupím a utopím v nich stovky hodin :)
      • Femto
        Dobře, je tam fajn pvp, NG+ je dobře udělaná, ale pro mě jsou Souls hry prostě o něčem jiném než o pvp. Hlavní je atmosféra, ponoření do hry, skládaní těch kousků, částečně i hudba, částečně art styl, fajn je tam vertikální level-desing, architektura, bossové ke kterým si vytvoříš nějaký pozitivní cit(Sif, Rom a další). Vše co jsem vyjmenoval, je ve dvojce průměrné až podprůměrné oproti Demon Souls, Bloodborne, Dark Souls a vlastně i Dark Souls 3.
        • Aby nedošlo k mýlce, tak já netvrdím, že by DS2 bylo kvalitnější než ostatní díly serie. Jen by mi prostě nevadilo, kdyby vyšlo DS4 a mělo kvalitu na úrovni DS2, protože i přes své nedostatky (většina toho, co jsi napsal platí) je to stále dobrá hra, které se většina AAA produkce ani nepřiblíží.
          Navíc ten systém NG+ a kvalitní PvP pro mě z DS2 dělá trvanlivější hru, ke které se rád vracím, kdežto DS1 zapnu už jen z nostalgie a DS3 znovu zapnu až když vyjdou všechny DLC.
          • Femto
            jo, chápu co tím chceš říct, ale myslím si, že by nebylo moc fajn, kdyby tahle značka spadla do nějakého Call of Duty stylu, už trojka je předčasně vydaná hra, která doplatila na politiku Namca, nejsem si jist, jestli další díly by měli co dát hráči. Možná časem, teď ať udělají temnou dystopii :)
      • Kozy
        lol
    • Femto
      Tak kdyby to mělo Sony, tak je to v poho viz Demon Souls či Bloodborne, problém je Namco a jejich politika okolo Dark Souls.
  • Souls bez Mijazakiho nebrat! Vzpomeňte si na dvojku...

    Osobně bych taky další Bloodborne snels - podle mě asi ta nejlepší "souls" hra.
    • Vtipálku Dark Souls II je z hlediska PvP a znovuhratelnosti to nejlepší ze série. ( Nejen můj názor, nýbrž názor všech lidí co se zaměřením na Souls hry živí ( twitch,youtube ). DS 3 je puhá slátanina prvního dílu, kde v new game+ jsou nové leda tak prsteny+1 a PvP je nejhorší v sérii.
      • jeanczarny
        Já mám v pvp DkS něco kolem 500 hodin, tak budu možná trochu předpojatej. Ale když se podívám kolik lidí hraje jedničku a kolik dvojku, tak jednička vede (alespoň na pc, nevim, jak jsou na tom konzole).
      • Vtipálku, já nehraju PVP Vtipálku.

        Jinak ano vtipálku, dvojka měla PVP (údajně) výborný, ale to je asi tak všechno. A vzhledem k tomu, že demenci (čti multiplayer) ve hrách obecně nehraju, tak je mi to u zadele a názor nějakých cizích lidí (podle tebe ekvivalent "všech" - aspoň vidím jakou máě zhruba inteligenci vtipálku) je mi úplně ukradený...
        • Chce se mi říct, že Dark Souls bez PVP nejsou Dark Souls, ale neřeknu. Sám jsem v DS1 PvP nehrál, v DS3 vlastně taky ne, ale v DS2 si ho užívám. Navíc i to PvE je velice dobré a element "dýní" z toho umí udělat slušnou výzvu už na NG, když to člověk přepískne :)

          Ale jinak asi nemá smysl se dohadovat, které DS je nejlepší, protože všechny 4 hry jsou špičkové a každý si v tom najde to svoje, pokud tomu dá šanci.
  • Vogon
    Západní video herní média jsou nějak pozadu, tohle Miyzaki řekl japonskému serveru 4gamer už v červnu. http://www.4gamer.net/games/305/G030528/20160526060/
    Kde navíc řekl, že to akční RPG bude v podstatě pohled na Dark Souls z jiného úhlu. Doufám že to nebude žádné pokračování, ale nová značka s novou tématikou, osobně doufám ve svět inspirovaný Skandinávií nebo antickým Řeckem. Pokud jde o tu divnou hru, tak v tom interview zmínil, že miluje Hearthstone a že by chtěl udělat hru ve stylu anime Vision of Escaflowne, Takže bych vsadil na nějakou odpočinkovou hru nebo na podivnou kombinaci mecha a fantasy. Ovšem je třeba si pamatovat, že tenhle člověk před oznámením Bloodborne řekl, že pracují na projektu, který uspokojí celou rodinu.
  • schumicrast
    Tak to už je ohraný, tohle tvrdil i po DS1.....
  • Jack1947
    Třeba to předá někomu kdo z toho u dělá něco snesitelnějšího ( zároven zase nového kdoví)
    • DS3 je snesitelná až moc
      • Jack1947
        Určitě ne pro všechny
  • Jedna z tech tri her je delana exkluzivne na PS4, takze by to mohl byt opravdu Bloodborne 2.
  • Mistře,ještě jeden Bloodborne prosím.Ta hra nemá konkurenci
  • Femto
    Dark Souls ať nechají, ale Bloodborne 2 potřebuji nutně.
    • Kozy
      Jako jo ale na druhou stranu ta hra mi přijde dobře uzavřená, pokračování si nedovedu moc představit.
      • Femto
        jojo, Bloodborne byl záměrně vyvíjen jako hra, která by neměla mít sequel, ale na druhou stranu si říkám, že nic lepšího jsem dlouho nehrál, tak proč ještě nezkusit jeden díl, ale samozřejmě by se to mohlo pohnojit jako u DS2 a částečně DS3, takže nejsem 100% přesvědčený, že Bloodborne 2 chci, ale...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit