Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím, ráda bych věděla, jestli je možné v ČR nebo SR najít ještě nějakou půjčovnu PC her? Jak hledám tak hledám na googlu nemůžu nic najít. Nevíte někdo o něčem? pošlete kdyžtak prosím odkaz na mail: omnes-seethis@seznam.cz díky :)
  • Prosím o smazání všech dehonestačních příspěvků od toho tvora, který se za mě vydává. Velice děkuji.
    • Mgr. Tomáš Bouzek -> (skrytá identita) <- ?
      *4*
  • Koukám, žč se tu za mě někdo vydává a poté píše na web jako anonym dehonestační zkazky. Domnívám se, že už toho je tak akorát dost. Přes IP adresu si tě zjistím.
    • Ty píšeš na web jako anonym tak zalez *1*
  • Mopped
    No jo, boží mlýny melou pomalu, ale jistě.
    • Díky za citaci textu z písně Ewy Farne Boží mlýny :-) Máš pravdu.
  • Nedávno byl výprodej na Steamu-Tropico 4 za stovku ? Alan Wake i s DLC za 270Kč ? W40K Space Marine za 80Kč ? Zaklínač 1 i s možností instalovat na Mac za 40Kč ? Splinter Cell Convction asi za 90Kč ? Proč si hry pronajímat na omezenou dobu, když si je lze koupit -navždy ? A to nemluvím o GoGu, kde jsou někdy i lacinější. Nádhera
  • Byl to projekt na pitchu a je jedině dobře, že skončil.
  • Měl jsme to na měsíc zkusil jsem si co jsem chtěl a i když to bylo docela dobré, zájem kupovat další balík už nebyl.
  • Půjčovna her..to už asi pomalu vymizí..teď už akorát všichni stahují...a jen v některých případech kupují hry..nemyslím si tedy,že by to půjčovny her měli lehké a teď se to projevuje.. *9*
  • Protože přišel Vávra a řekl, že je to pí*ovina.
    • Vávra je pí*ovina.
  • Pujcovna her... Ted se trosku navezu do neceho podobneho. Podle me je to stejny prezitek jako vydavat v dnesni dobe casopis (minusy se asi pohrnou) uprimne nechapu proc by si dnes nekdo jeste kupoval casopis. Pred par lety bych to chapal ne kazdy nemel treba internet ale dnes je tam uz vse. Nekdo muze namitnout ze casopis si muze cist treba na WC kdyz kaka jenze v dnesni dobe chytrych telefonu a tabletu uz muze clovek sr*t a cist si informace na webu.
    • Já si kupuju časopisy, protože s notebookem se na hajzlu blbě sere
    • Zasraná facebooová generace... :-( Strč si smartphone do análu...
      • Čůr*ku!
      • ty v*le uklidni se nevim co tu tahas facebook to jako si myslis ze vsichni lidi co maji smartphone pouzivaji facebook ? Vytahni si hlavu at uz ji mas zarazenou kdekoliv prosimte.
    • některý lidi si čtou časopisy, aby se pobavili, ne aby se dozvěděli nejnovější novinky. a taky mám rád časáky, kde se dočtu věci, který by mě ani nenapadlo na netu hledat a zkoumat.

      a hlavně - riziko, že ti při čtení spadne časopis do mísy, je mnohem nižší než například u mobilu :)
      • Tak tim ze projizdim stranky na netu se taky pobavim a nehledam jen informace. Ja lidi co ctou casopisy neodsuzuju jen mi to prijde proste uz naprosto zbytecne v dnesni dobe.
        • x_ander
          Je pravda, že v dnešní době je trochu přežitek kupovat časopis o hrách, které s internetem, potažmo elektronikou obecně souvisejí. Každý hráč tráví na netu čas a info o svých hrách si přečte tam.

          Tím však nechci říct, že mi to není líto, docela rád vzpomínám na doby, kdy jsem třeba Level četl ve škole pod lavicí, v autobuse nebo i na tom záchodě. Jenže při cenách časopisu je dnes čtou jen ortodoxní fanoušci. Viz. někde tady níž někdo psal, že Level momentálně vychází v nákladu 4000 kusů. Pamatuju si doby, kdy vycházelo 80 000 kusů. Ten rozdíl je neskutečný. Ale co naplat, sám jsem ho přestal číst kvůli ceně. Dát 250 a víc kč za časopis je prostě moc. Přílohové DVD s demy, trailery a nějakou plnou hrou v době vysokorychlostního netu nemá moc smysl, takže třeba u mě by ty peníze šli čistě jen za ten papír. A to je nehorázná pálka. Když zavedli mini-level, za 60 kč (tuším), tak ten jsem si dál kupoval rád. Ale ve chvíli, kdy ho zrušili, jsem bohužel kompletně přešel na internet. A tak to prostě dneska je. Časopis nemůže s webem soupeřit v aktuálnosti (ani články ani např. právě demy či videi v příloze), může soupeřit jen kvalitou a zajímavostí článků a rubrik jako takových - což v mém případě zrovna Level vyhrával. Ale za ty peníze to jednoduše nestačí.
          • x_ander
            Každopádně by celý vývoj papírových herních časopisů v ČR (od dob Excaliburu, přes zlatý věk Levelu, Score a Gamestaru až po dnešní úpadek v důledku jejich vytlačení internetem) mohlo být výborné téma na nějaký retro-článek. Nechcete se toho tady na Games.cz chytnout? :)
            • Musím říci, že máte pravdu. Rychlý a obsahem nabitý internet je opravdu zabijákem papírových herních časopisů s DVD přílohou. Chci jen dodat několik drobností. Prodejnost Levelu s DVD byla v květnu 4073 kusů, z toho 2372 kusů prodaných na stánku. Nejvyšší zisk, respektive jádro marže a zisku, tkví v DVD. MiniLevel byl zrušen právě kvůli nízké ziskovosti. Samotný papírový časopis má prostě nízkou ziskovost, kdežto na nákup práv a výrobu LEVNÁ DVD příloha tvoří naprostou až drtivou většinu zisku z prodeje. Hry, které jsou na DVD jsou na nákup extrémně levné, ať už se Vám kdokoli snaží tvrdit opak. Je třeba si také uvědomit, že distruibuce tvoří mezi 20-30 % z ceny. Já navrhoval to snížit na cca 20 % z původní asi třetiny veškerých nákladů při vydádání jakéhokoliv titulu. Nevím, jak to dopadlo. Cílem vydavatelství Burda je momentálně vydělat maximum na těch pár čtěnářích, kteří ještě zbyli, proto to navýšení ceny (259,90 Kč), a pak jej zrušit. Vývoj je bohužel neodvratný. Levnější je publikovat na webu, než draze vyrábět málo čtený a kupovaný časopis. Všem anonymním nenávistným "borcům" přeji příjemný letní den. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit