Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • romankubanektisc

    Každá strategie tohoto typu je vítána. Co se mne týče, Civilizace byla sesazena poněkud nedoceněnou hrou HUMANKIND. Ale chápu, skvost z této hry udělal až datadisk Together We Rule, a také značná dávka trpělivosti. Recenzovanou novinku si nechám na léto, kdy člověk není na grafiku tolik přísný.

    • jurb83

      ono je uz lepsou 4x strategiou ako civ6 aj Age of Wonders 4

    • Já hrál Humankind hned po vydání a od té doby mám stejný názor, jako tady Stonkeeper. 

      Ale dlouho jsem na to nešáhl.. Myslíš, že s datáčem je to takový rozdíl? 

      Jinak samozřejmě souhlas, že každá strategie tohoto typu je vítána.. 

      • romankubanektisc

        Ten datadisk zavádí novou měnu "Leverage",  díky které lze trochu balancovat agresivitu AI. Navíc bych řekl, že je hra lépe vybalancovaná/odladěná. U mne pak pomohlo hlavně rozhodnutí dohrát to na nejvyšší obtížnost.

        • Ok. Díky.

    • Za me bylo humankind velky zklamani. Na Civku to aspon u me bohuzel nedosahlo a ze sem tomu fakt daval sanci :)

  • Tož jsem nadšeně četl a pořád si říkal, kde je ten zakopaný pes :-(.  Já teda na grafiku moc nedám, ale pokud je vyloženě hnusná a nepřehledná, tak mi to docela dokáže rozhodit sandál.

    Holt mrknu na nějaký gameplay, protože na tuhle hru jsem se fakt těšil.

  • Derp_1337

    Jak recenze zmínila problém s přeskočeným výzkumem: Hráč má vyzkoumaný tisk náboženských textů, ale chybí výzkum přeměny dřeva na papír.

    Já si myslel, že ve hře by měla být nějaká možnost dohnat zpětně nějaký výzkum, který potřebujete pro postup, ne? A nebo je to fakt takový opruz, že přeskočená technologie je prostě navždy ztracená???

    • Někde jsem četl, že technologie z "dob minulých" si lze i později dokoupit se slevou. - ale zatím jsem to nehrál. Tak bez záruky. 

      Asi pár měsíců počkám. - věřím, že třeba na podzim to bude o dost lepší hra. 

  • Vypadá to zajímavě, takže tomu šanci dám. Ale ta grafika je fakt otřesná...

    • jurb83

      ja som najprv myslel, ze ten suboj je vtip...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit