Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • velmi pekne cislo na to ze samotna hra je taka hlupost
    • Kdybys takovouhle "hloupost" vymyslel, ještě bys byl rád, evidentně ale na víc nemáš.
  • Markus Persson je borec
  • silne pochybuju ze konzoliste dokaži vubec vyrobit drevenej meč v te hre. 10 milionu lidi tam jen pobehuje a mlati prasata
  • to je dobra informace, ne že by mne minecraft zajimal, ale mohlo by to vyvojarum ukazat, že i konzolisti by si radi zahrali nejake hry ktere nuti k samostatnosti, premysleni a byt kreativite. Pak konzole nebudou tahnout herni prumysl dolu
    • a taky to indie vyvojarum ukaze, ze ty prodeje jsou na konzolich proste vetsi a tudiz posunou i oni prioritu k nim (i kdyz toto je zavedena znacka) :(
      • ono mozno mas aj pravdu, s tym vacsim predajom, ale nie kazda indie hra ma uspech ako minecraft, cize neviem ci by sa im to oplatilo prioritne na konzolu robit, vyvoj by ich stal ovela viac, ako na PC, a ak by sa ta hra nechytila, tak by to bol risk ist do niecoho takeho.......je jasne ze na pocitac sa da lahkos stiahnut cokolvek, ale pokial je hra naozaj dobra, PC komunita vzdy rada podpori tvorcov, co mozes vidiet na predajoch minecraftu, na predajoch na steame, na kickstarteroch
    • A taky že i na konzolích může vypadat hra U6Qdobře *1*
  • Jack1947
    A really short version of congratulations.
    Congratulations>Congrats/Congratz>Gratz>Gz

    Nz, taky jsem to drive neznal. *3*

    Zvlastni, reakce se nepovedlo no takto berte pro vsechny co nevedeli. *4* Ted uz to bude vedet a znat kazdy.
    • To je zkratka Cg pako..... *7* Žádné gz se nepoužívá....
      • Pako je hlavě ten, kdo bezdůvodně uráží ostatí.
      • Gz se pouziva. Nevim od kdy, ale pred mnoha lety ve vanille wow to bylo zcela bezne slovo. A je dodnes ;)
      • http://www.urbandictionary.com/define.php?term=gz
      • Janun
        Si vtipná gz se vážne napr ve wowku používalo dost hojně. Ale ty znáš všechno a všude si byla. Tak hned všem řikej že jsou paka a žij si v tom svém svetě kde jsi dokonálá dál ;-)
      • merlo
        Ale no tak deti, internet je preci svobodnym mistem, kde kazdy muze pouzivat ruzne podoby frikulinskych zkratek na zaklade svych vlastnich preferenci. *3*
        • Jack1947
          Pokud jim bude rozumet komunita a budou zname s ti by problem nebyl. *3*
      • Gz se normalne pouziva, nemusis ze sebe delat debila. *3*
        • Gz normálně? Buď cg nebo gj. Ale gz? Kde prosím, ráda si tu hru zahraji. A nehraji nějaké Hello Kitty a podobné srandičky.
          • Musím se ho také zastat, gz se v onlinovkách používá doteď zcela běžně. Takže já ti to Hello Kitty moc nevěřím.
          • gz = gratz samo se pouziva.. cg jsem nevidel snad pres deset let :D
            • já spíš moc nevidím dneska gz a jen samé cg :O :D
            • nebo taky dobra prace... kurna to jsou zase diskuze...
          • Je to z WoWka. A taky se to používalo na quakenetu a jiných IRC. Prostě holt pro ty lepší skupiny *5*
            • Jack1947
              No jo, jenze kdyz to vis tak taky to neni o minusech... ale co, dit to je fuk.
          • Miserius
            Teda pred par lety ve WoWku rikal každej gz...
            • TO máš za to že ses nenamáhal když si psal srajdy, ted tě každý nenávidí *2*
            • Jack1947
              Hlavne ze to je pravda, hoho ale to nemuzu napsat ja... minusy a jeste jsem za blbce ze se hadam co... ze se vubec namaham. *7*
      • jasne že se gz používa, cg jsem nikde neslyšel
      • Jack1947
        Tak hlavne ze jsem pako. *3*
        • Ano jsi....Nepoužívej něco, co neexistuje. Nevymýšlej si něco, co je nesmysl a používej to, co se používá... *7*
          • Jack1947
            Pokud ja si to vymyslim, prosim. Zna to ale internet, proti internetu jsem alespon ja maly pan. Vzhledem k tomu ze to tam vzniklo hmm... nechal bych to tak byt. *4*
  • Nedávno som tú hru kúpil (na PC), fajn blbinka na odreagovanie, ale za tú cenu má celkom dosť problémov... veľmi často tam vidím napr. taký grafický bug, kedy akoby zmiznú textúry a vidím durchom cez kopec, alebo do podzemia. Je to obvyklý jav, poprípade dá sa s tým niečo robiť? Mám to snáď na každej vygenerovanej mape (hrám zatiaľ len singleplayer) a zmizne to až keď sa k tomu bugu priblížim skoro až na dotyk.
    • jo, je to obvyklý bug
  • GSPD
    Až vyjde ( jestli vůbec vyjde ) GTA V na PC,nějaký Minecraft překoná během prvního dne.. *3*
    • A vyjde mi na GTA za 5 let patch pridavaici dalsi spoustu veci do hry? Za 3 kilca?
      • Nevyjde, v GTA není co opravovat, je to dokonalá hra. *1*
    • FeebeE
      jenomže kolik stál vývoj GTA V a kolik Minecraftu?? ;) dále netřeba pokračovat... nejdříve řekni A, než řekneš B
    • No ale GTA5 dělalo 300 lidí, Minecraft 1 ;)
    • Ale v počte stiahnutí *15*
  • Taky už by to konečně mohli přepsat do C++ místo tý děsný Javy :).
    • Kezby aspon srv ...
    • hahaha
  • Jack1947
    A Pak ze Minecraft frci jen na komplech ze ... *15* jak jinak nez gz.
    • Co je zkratka gz? *6*
      • džízis...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit