Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj všem kostičkám…
    Zdarec kluci a holky.Koukám že tu taky paříte minecraft.
    Nechcete si zapařit na fakt dobrém servru?Je nás okolo 150 co paříme vedne v noci.
    Když tak info máte zde : http://minecraft.xservers.cz/
  • Docela sranda, hlavne ten multiplayer. Jinak je to stejne jako Infiniminer s lepsi grafikou.

    Hodne mi to take pripomina Dwarf Fortress. Extremne zjednoduseny DF s multiplayer modem...
    Koho vas bavi Minecraft, zkuste i DF. Grafika sice nic moc, ale je to mnohem propracovanejsi a zdarma.
    • Hrál jsi vůbec Infiniminera?? Minecraft se sice považuje za "klon" Infiniminera, ale v podstatě s ním má společné pouze kopání a kostičkovaný svět. Tak třeba: Infiniminer je POUZE multiplayerový; Infiniminer není dle mého názoru sandbox - úkolem je porazit druhou stranu; v infiniminerovi nemůžeš vyrábět naprostou většinu nástrojů, které jsou v minecraftu; atd.
  • Cesky fan sajta i s kvalitnim serverem - htt://majncraft.cz

    creeper-
    http://cache.gawker.com/assets/images/comment/9/2010/12/5cdb5039e577ccc7c5a7bc4f1459f389/original.png
  • ja len tolko ze: "Pokud vás Minecraft láká, měli byste si jej zakoupit do 20. prosince, pak vás hra vyjde dost draho. Pořád to ale bude málo s ohledem na to.."
    Co je toto za vety prosim vas? WTF? DOST DRAHO: namiesto 10 eur 15, no boha fakt, HODNE draho. ale stale menej s ohladom.... OMG. krista uz sa trosku unormalnite.

    BWT, Minecraft na hrad:P aj vas server ma katasterl nehnutelnosti?:P
  • co znamena indie? a ocem tato hra vubec je?
    • indie = independent (developer) tedy cesky nezavisly (vyvojar). Mrkni na youtube a uvidis, o cem to je.
  • Miliony ludi hra priblble hry na facebooku ako krmenie rybiciek, to trapne strielanie guliek, farmville ci ako sa to vola...osobne na facebooku nie som, ale ked som videl spolubyvajuceho na intraku hrat tieto somariny niekolko hodin len preto, aby prekonal skore inych, tak mi pozastavoval rozum stat.

    Taktiez miliony ludi hra browser hry typu travian, divoke kmene a ine somariny a dokonca za to platia...Par rokov dozadu tu letel strasne travian, spoluziaci na strednej na tom boli tak zavisli, ze ked sa otvaral novy svet, nesli do skoly a vsetky prachy minali na zlatky, sedeli za tym hodiny denne, aj book kvoli tomu do skoly nosili...

    Tiez vam tie hry pripadaju genialne? Nie, vzdy sa najde kopa nerdov, ktora bude hrat kazdu blbost....rovnako aj Minecraft...nepotrebujem sediet pri tychto blbostiach hodiny a nieco "tvorit"...

    A to strachovanie sa o pocty polygonov...grafika sa posledne 2 ci 3 roky stagnuje na jednom mieste...cize dost prehanas..jeden titul graficky za posledne roky stal za nieco, Metro 2033.

    Somariny typu Minecraft su pre noliferov, to uz radsej nech si kupia domov lego.
    • ked nevies o com trepes tak o tom proste kurva nehovor.

      ked nepotrebujes tvorit (nie si tvorivy) to uz je tvoja chyba a nikoho ineho.

      Ked si to nevyskusal a picujes, tak si retard. Ak si vyskusal a nepaci sa, tak ok, nemusi sa pacit kazdemu, ale ty si to nevyskusal ze?

      Z tvojho prispevku je evidentne ze si zakomplexovany, neviem preco a je mi to jedno, ale nemusis to davat svetu najavo.
    • Porovnavas hrusky a jablka. Zatial co tie social hry na FB a rozne "travianoviny" stavaju len na hlupom psychologickom triku ktory definoval B.F. Skinner, minecraft ziadne take lacne triky nevyuziva, stavia na cistom gameplayi.
    • Hale, proč se na internetu chováš jako arogantní kretén ? Tě to vzrušuje nebo co? Ty jeden velkej reallifere.
    • Minecraft je pro mně naprosto skvělá hra a tvůj tzv. "nolifer" skutečně nejsem, tudíž tvá teorie má pár mezer. Nejdřív si to zahraj a pak brblej, anebo lépe... podle tvého vyjadřování bych ti asi skutečně radši doporučil to Lego.
  • Minecraft je krásná ukázka toho, jak se dokáže prosadit člověk s geniálním nápadem a schopnostmi ho zrealizovat. Notchovi ten úspěch hrozně přeju, Minecraft je vskutku ultimátní sandbox záležitost.
    • Napad to nebyl jeho. Okopiroval napad jineho vyvojare (Zacha) a trochu jej (hlavne graficky) vylepsil.
      Zach se tusim inspiroval zase Motherload a DF. atd.
      Ale jinak souhlasim.
    • Pridavam sa. V dobach ked sa vyvojari strachuju ci maju ich modeli dost tisicok poligonov a ich particle efekty su dost "particle efektoidne", niekto pride s niecim tak jednoduchym a genialnym ako je minecraft, oslovi tym miliony ludi, a zbohatne na tom. Zelam si viac takych projektov, ked si niekto povie: "Ok, podme spravit nieco, co este nikto pred nami nespravil.".
  • Plná verze hry nebude placená pro beta uživatele. Pouze případná další rozšíření, datadisky, DLC, se budou muset koupit zvlášť... Tedy nic zvláštního.
    • sleepless
      Ano, Persson upřesnil zmatečnou informaci z původního blog postu na pravou míru na svém twitteru - článek byl updatován. Díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit