Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SWEET! Právě jsem dostal zdarma Minecraft kódu karty v http://minecraftcode.me/
  • kolik utržilo wowko blizzu? :)
    • Ellendway
      Pár desítek milionů dolarů měsíčně, proč?
      • no že to asi takovej zázrak nebude ten minekraft.. no ale lepsi vrabec v hrsti že
        • Veskoslav
          No ty jstu Dextre vážně chyběl. Už jenom Jejdásek a Jidřišek a celé obyvatelstvo pokoje 117 léčebny Bohnice se sem dostanou.
  • Veskoslav
    http://jyxo.info/uploads/DF/df8309feebc8bf09babc3b234277ebed5ffe6dea.jpg

    Zatím 12 hodin práce na tom hradu, některé věci ještě nemám dodělané (kamna netopí, v truhlách jsou jenom diamanty, liány nerostou, stromy nejsou, ani loď, co má kotvit u přístaviště:))
    • Drak_1
      Nemáš to nejaké kocka té ??? *1*
    • sa ti cudujem ze sa ti s tym chce piplat ten minecraft musi byt asi zabava musim ho skusit niekedy
      • Veskoslav
        http://jyxo.info/uploads/35/3522bb88d18787f5f6dcec2740924aec1415da71.jpg

        Tady je ten vodopád, je už noc, tak snad to jde vidět.
      • Veskoslav
        A to nevíš, že jsu tam podzemní místnosti, vodopád, co padá uvnitř hory:-D
  • Ja jim teda uz nefandim. Koupil sem (i muj kamos) Minecraft na aukru, pze sem je chtel podporit a po mesici mi odebrali Premium ucet. Ja blbec nevedel, ze premium ucet se musi koupit jen a primo od Mojangu. Jinak smula. Maj si vocasove udelat poradnej key generator a ne ze kdejakej bambula po netu bude prodavat fake serial cisla jako na bezicim pase. Proto je to chyba Mojangu. Pak me proste odriznou jako by se nechumelilo. Ale pr*** na ne, hraju na serveru s online hackem a mohl jsem to hrat i pred zakoupenim origose. Takze Mojangu, go f*** yourself. *15*
    • Debyl měsíce...
    • Takový kripla jsem ještě neviděl.Naletět na klíč na aukru,tleskám ti..
    • Asharak
      "Normálně, to by si nevěřil co se mi stalo. Byl jsem u ťamanů a viděl jsem tam krásný adidasky, jen za 300,- Kč!!! Tak si je koupím a ony se mi po pěti dnech rozpadly... chápeš to ? Adidas! Už na ně příště kašlu." Neměly třeba 4 pruhy?
      • Co to je za blby prirovnani? Na aukru se stejne jako na jinych aukcich da standardne kupovat hry.
        • Asharak
          Že se máš pořádně dívat, co kupuješ, když nejsi v originálním obchodě a nemáš si stěžovat kvůli své blbosti na originál. (tedy minecraft samotný, včetně mojanga)
          • Nečum!
            • *11*
  • Mojang popírá Jejdáskovu teorii a mrtvém hraní na PC :-D Jejdásek nástup, popírači z Mojangu útočí!
  • Odulin
    Ale jo přeju jim to. Už sem se několikrát snažil dostat se do toho, ale nevim proč, prostě to nejde...a že jinak můžu hrát téměř cokoli. Tady mi prostě chybí nějaká větší hloubka...nebo lépe řečeno CÍL...jakýkoli. Kdyby byl cíl třeba určité skóre za zabité potvory, které by se spawnovaly čím dál častěji a těžší..nebo třeba nějaké přírodní katastrofy:). Nebo přežít určitou dobu (taky těžší a těžší potvory) apod. Je pravda, že poslední pokus sem tomu dal někdy před rokem myslim, takže se od té doby jistě leccos změnilo. Ale možná je zrovna tohle důvod proč to tolik lidí baví...absence konkrétního cíle. Ale i když mě to nebavi hrát, ostatním to přeju..baví mě totiž pak koukat na ty výtvory:D
    • No za příšery máš skore (expy) za které si pak okouzlíš své předměty , případně brnění *2*
      A na konci je závěrečný boss - drak. *3*
    • Asharak
      Achievement earned ?
    • na konci je tusim drak a to je konec
    • Tak v singlu hlubší cíl chybí, ale v MP se můžeš připojit na server, kde pomocí pluginů má hra úplně jiný rozměr. Třeba plugin na skillování, kdy můžeš zvětšovat svou sílu trénováním na těch potvorách či hráčích a čím vyšší skill máš, tím větší šance, že někoho zkolíš jednou ranou :)

      Já teď hraju jedině MP, protože to dodává hře opravdu jiný rozměr.
  • Já to začal hrát cca před měsícem a víc závisláckou hru jsem nikdy nehrál. Zkoušel jsem to jen jednou, někdy v prvních verzích a nijak mě to nebralo, tak jsem nechápal, co na tom každý vidí a teď se od toho nemůžu odtrhnout. Nejde to.
  • Co všichni vidíte na tom Minecraftu? Jestli mi to nikdo okamžitě nevysvětlí, tak ho taky začnu hrát!
    • Svobodu, volnost..můžeš dělat cokoliv, vyhoděj tě nahýho do světa, kde můžeš dělat cokoliv, cokoliv si postavit, cokoliv rozbít.. :)
  • mam rad survival mod ale porad me mrzi ze ten potencial minecraftu je tak neviuzity, strasne pomaly vyvoj (od ty doby co to za Notche prevzal ten druhy clovek to je mnohem lepsi).

    Porad cekam ze se z minecraftu predevsim survival modu vyvine nejaka serioznejsi hra s hlubsimi moznostmi ale zatim to vypada ze se toho asi nedockam.

    mam jednu mapu kterou si kopiruju uz od alfa verze kdy ve hre nebyli ani Biome, mam tam jednu velkou stavbu kterou prubezne predelavam a rozsiruju, tolik prace to dalo (a smrti) ale ve vysledku to nemohu nejak vyuzit, ta hra je tak jednoducha az je s prominutim blba (nemyslim to spatne) ale proste system kdy se mi v me stavbe objevuji explodujici c*raci za zadkem a pavouci za rohem i s dostatenym odvetlenim a nekdy na nepochopitelnych mistech, a vubec proc se tam ty potvory tak deb*lne spawnuji...

    dalsi problem je ze tam chybi nejake inteligentni NPC, neco co by dalo moznosti nejake seriozni hry (obchod, skilly, doprovod, zajimavejsi craftovani a tak dale )...

    zkratka mi tam toho hodne chybi (survival mod) a krome staveni a nutnosti zabijet zvirata abych vyrobil sipy nebo abych nezemrel hlady tam nic jineho neni :(
    • GlaDOS
      Máš naprostou pravdu. Je tam potenciál ale ty verze lezly z Notche jako z chlupaté deky. Nechápu, k čemu jsou tam NPC, když nic nedělají. Např. já bych strašně rád viděl nějakou alternativní možnost získávání surovin (nákup od obchodníka), protože mě baví stavět ale získávat materiál ne. Jistou dobu jsem byl na to závislý ale teď už mě to moc nebaví. Chtělo by to něco víc.
    • Přesně tak ... zkus nějaký mod. Já osobně doporučuju Tekkit ( http://www.technicpack.net/tekkit/ ) Tolik nových možností až jde z toho hlava kolem :) Pak ještě stáhneš tohle ( http://forums.bukkit.org/threads/admn-mobcontrol-v1-2-full-control-over-which-mobs-can-spawn-and-which-cant-1-1rb-1-2.54280/ ) a vypneš si spawnování creeperu :) Ti jediní mi taky celkem lezou na nervy takže jsem se jich zbavil :)
    • zkus nejaky mod, nedavno sem koukal ze nekdo dela singleplayerovy RPG s questama
    • presne si to vystihol. To spawnovanie je nepochopitelne a priserky nemiznu cez den. Zobudim sa rano a do obeda len kilujem bubakov, potom nieco postavit a o chvilu je zas noc. To by chcelo nejake automaticke gulometne veze okolo domu *2*
  • To mi připomíná jak zbohatl Bill Gates, nj nejkratší cesta k bohatství je holt nápad ukrást a pak na něm vydělávat
    • Dobry umelci kopiruju najlepsi kradnu
    • zrejme narazis na infine miner, ale podivej se na ostatni hry.. treba dooma? kazda FPS ho kopiruje.. navic se tim notch nikdy netajil ze inf. miner byla jeho inspirace
      • Kr.Pa
        Pokud vím, Notch psal, že inspirací MC byl Dungeon Keeper 2
        • SirArag
          Psal, že ho inspiroval Dungeon Keeper 2, Infiniminer, Dwarf Fortress a nějaké starší roguelike hry.
          Naposledy dokonce tuším tvrdil, že chce z Minecraftu mít roguelike hru s možností stavění, tak kdo ví co z toho nakonec bude. Ale ten survival mi přijde vážně dost nevyužitý..
        • At uz bylo inspiraci cokoliv, vytvoril neco noveho a hodne zabavneho. Takze Mr. G necht si trhne neukradenou nohou. *15*
    • Pokud je to nejkratsi cesta, tak kolik uz mas milionu?
      • Žádný, nejsem zloděj. Tvá pointa?
        • Pokud si tedy zadny napad neukrad a nevydelal miliony, jak vis, ze to je nejrychlejsi cesta k penezum?
          Spis tvy posty vidim na starou dobrou zavist...
          • Protože to tak udělali jiní? Ty neumíš číst?
            • Tak v tom pripade jsem rad, ze jsi tak poctivy a vsechny milinony prenechas jinym.
        • Kr.Pa
          Pointa tvého 1. příspěvku ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit