Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PLuto.petr
    Tak jsem si Mini Metro zahrál a je to skutečně zajímavá a návyková hříčka, která člověka na pár hodin zabaví. Bohužel ale relativně hodně brzo přichází stereotyp. Strávil jsem s tím jeden večer, pobavil jsem se, ale hned tak se k tomu asi vracet nebudu.
  • Po dlouhé době konečně originální a těžce návyková hra. *3*
  • Tak jsem koupil a naprostá spokojenost. Jedna z nejlepších her, co jsem za poslední rok viděl. (Hraju pouze Indie). Ale je to strašně návykové, zapomněl jsem jít spát.
    Jinak pro autora : mapy se přidávají a editor taky bude.
  • Docela nechápu proč autoři ignorují dotyková zařízení, pro které je už svým stylem tahle hra ideální.
    • Asi to není žánrově podobné, ale nedávno jsem narazil na hru Metro 2033 wars https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dasuppa.metro2033wars na mobilní zařízení. Samozřejmě Metro 2033 tématika.
    • Neignorují, dělají na tom. Ve dvou lidech to docela trvá.
  • Kamil.Zatlouikal
    Zajímal by mě rozpočet této hry. Mohla by to být dobrá mini-hra v jednom z automatů v Duke Nukem Forever... ale chtít za to 10 € je podle mě lichva.
    • Naprostej souhlas - tusim cca 350,- nebo tak neco jsem dal za super skvely Grimrock. Tady to metro je sice hezky napadity, ale zdaleka nadotazeny. Zatim co jsem mel moznost teda videt. Promakal bych vice system cestujicich, je to zkratka dost jednoduche, ale to byl asi zamer...
      • oproti prvni verzi (sleduju hru od sameho pocatku) je tam kus prace, ale na druhou stranu, za tu dobu a ty prachy.... asi bych taky cekal vic
    • No jo, lidi jsou rozmazlený, jak pořád stahujou warez, už ani nedokážou ocenit hru, na které člověk dělá několik let a chce za ní 2 stovky...
  • Tak jsem dohral tutorial. No chytlave to je, ja rad takove logicke/transportni hry. Ale 8/10??? Games.cz by meli predelat system bodovani a bodovat jednotlive zanry zvlast...
    • nightborne
      Ale ony se bodujou zvlášť, žejo... tvý touhy srovnávat minimalistickou logickou rychlovku s AAA openworld RPG/FPS už jsou jinej příběh =))
  • Jako nechapu, jak nekolik barevnych car muze dostat hodnoceni 8/10 a Fallout 4 dostalo 7/10 ... no ehm. :-) Ale zvedavost zvitezila, hru jsem si hned koupil. Jestli to bude aspon trochu tak zabavne jako Transport Tycoon,tak se mam na co tesit
    • Chim
      Taky nechápu, proč dostal Fallout tak moc bodů.
    • Takhle se to nedá brát. Od Fallouta asi budeš očekávat to nejlepší, protože na tom dělá milion lidí s rozpočtem, že se nám o tom v životě nesnilo. A pak zjistíš, že tohle je na prd a tady to mohle být lepší a máš z toho 7/10.

      Kdežto studio o dvou lidech o kterém v životě nikdo neslyšel nám jasně ukázalo, že dokáže napoprvé udělat zajímavou ORIGINÁLNÍ hru, která je navíc ultrachytlavá a skore 8/10 si tak právem zaslouží.
      • Na druhou stranu na jak dlouho zabavi takovy Fallout a na jak dlouho tohle. Jasne, Fallout je proti Mini Metru remeslna prace proti umeni, ale primarnim cilem her je bavit a od toho by se podle me melo odvijet hodnoceni, a ne od rozpoctu a originality a ani od rozdilu mezi vysledkem a ocekavanim. ;-)

        (tim nezpochybnuji hodnoceni, Mini Metro chci vyzkouset, jen polemizuji o tom, co ma hodnoceni hry vyjadrovat)
  • zvlastni, ze se o ni pise vic jak rok po vydani... pritom na ni narazim na kdejakem "game serveru" *7*
    Kazdopadne je to chytlava, logicka hra, ktera mi ubrala hodne dni casu :-D
    • sleepless
      Psali jsme o ni už dříve a hotová verze vyšla až na začátku listopadu. Early access verze her nerecenzujeme. To jen na vysvětlenou. :)
      • Šlo by doplnit recenze nebo alespoň karty her u Hegemony? usnuli jste někdy před 5 lety mezitím již stihli vydat 2 hry. Dobré, ale bohužel neznámé.

        https://www.youtube.com/watch?v=-XJaFC6NndM - poslední vyšlo na podzim

        planetbase - banished ve vesmíru - "survival" RTS stvořená jedním člověkem. Ani karta hry *10*
  • Vždycky, když o té hře někdo něco napíše, tak ten článek otevřu, abych se pokochal obrázky ze hry. Tím chci říct, že ta hra mě svou geniální vizualitou naplňuje tolik, že už ji ani nemám potřebu hrát :). Možná jednou.
  • Kravicka
    dobra hra, taky doporucuji
    • *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit