Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789

    KCD 2

  • Amazon je velký hráč a jeden z mála, kdo může do světa pustit obří mmo. Jsou to ale pro ně první krůčky ve hrách obecně. Jsem zvědav. Určitě to nebude konkurovat wow. Stylově to bude něco úplně jiného. 

  • TheGGG

    další divná přesvícená omalovánka... dejte mě mmo s atmoškou a stylem dark souls, bloodborne, nioh atd. drsná temná fantasy... toto sice vypadá líp jak běěžný mmo, ale stále cringefest... no a navíc amazon, takže bojkot

    • Jack1947

      Let it die moc náročný ?

      • TheGGG

        o tom jsem v životě neslyšel... teĎ to vidím na steamu, smrdí to p2w na sto honů... no

        • Jack1947

          To má být PS4 online dark souls... teda původně PS4 P2w nevím spíše extra těžké ale ty a tobě podobně zatížení jedinci se v tom rádi rochní ne ? 😉

  • Jack1947

    Může to bejt alternativak WOW ale nic světoborného to nebude nebo Světobořícího.

  • Strašně bych si přál, aby to bylo boží a mělo to hlavu a patu, současný mmo mě fakt s*rou. GW2 má úchylnej endgame, v podstatě lov skinů, wow je prostě po stopadesáté to samý, sice pořád super ale po 15 letech už i tohle super nudí, BDO nechápu jak může někdo hrát, úchylárna s barvičkama a šatičkama, nula mozek, co dál.. na co jsem zapomněl..


    no chtěl bych hru z Novýho kontinentu, kde na mě tu a tam z křoví vykoukne Montezuma a dá nějakou životní pravdu, kde to bude pěkně neošahaný a nebude to debilní v tom smyslu, že do hry přijdete a hned vám to něco připomíná a člověk je hned jako doma. A hned je to same old, same old..takový hry se dnes už ale asi nedělaj, a je jasný, že po těch letech už je taky těžký s něčím přijít

  • MickeyMutant

    Oni si prohodili zbraně, když je v Amazonu fotili. Teď pobaveně čekaj, jestli to někdo zaregistruje.

  • species

    Bude to mit BR mod?

    • Derp_1337

      Samozřejmě, že bude. Dneska si nikdo nedovolí vydat online hru bez Battle Royale módu.


      /s

  • Iosephus

    Myslím si, že výrazný úspěch to mít nebude. Trh s MMORPG je nasycen a úspěch WoW už nikdo nezopakuje. Aby taková hra přežila, bude muset mít dostatečnou komunitu, ta většinou zůstává pouze u jednoho MMO a nových hráčů nejspíše nebude dost, vždyť konkurence je obrovská, navíc osvědčená.

    • Derp_1337

      Grafika vypadá nádherně a pokud bude hra taky  dobrá/zábavná, tak nevidím důvod, proč by to hráči nezačali ve velkém hrát (nikoho nebaví neustále hrát jedno MMORPG).

      Samozřejmě pokud to bude zase další průměr s ničím vyjímečným, tak opravdu díru do trhu neudělají...

      • Iosephus

        Právě, problém není, kolik lidí to začne hrát, ale kolik jich to bude hrát ještě za půl roku. Většina MMORPG upadá půl roku po vydání do zapomnění a za dva tři roky jsou ukončeny.

        • Derp_1337

          To je většinou tím, že do toho půl roku lidi zjistí, že to MMORPG není ničím vyjímečné a nebo že ta hra nemá dostatek obsahu, který by motivoval delší hraní...


          Bohužel to byl třeba případ mého oblíbené Star Wars: The Old Republic. Ta hra prostě neměla pořádný endgame. Story a levelování bylo cool, ale jakmile člověk dodělal poslední příběhový quest a dosáhl max. levelu, tak najednou nebylo prakticky co dělat. Jedinou reálnou možností bylo založení nové postavy a vyzkoušet jiný příběh.

          Člověk si pak během 6 měsíců projel 2 postavy (ty 2 které ho nejvíce lákali) a motivace zkoušet další se většinou vytratila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit