Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "plišáka"
    • TheGGG
      ještě že tu máme Grammer nazi
  • Nemám ráda moc ženy ve hře, a to jsem sama holka. Připadá mi to divné, že by "bojovaly", ale to je jenom můj názor. Jinak ale bych si vybrala tu třetí rasu. Přeci jen mám radši silnější a temnější strany. *15*
    • TheGGG
      Tak to buď rád(a) že nežiješ v Izraeli
  • TheGGG
    Originální jak větnamský oblečení, ale jinak to ujde.
    • Pethulla
      Obvykle teda na pravopis nereaguju, ale tady mi to nedá. Větnamský? Od slova Větnam? To jako fakt? To je hnus velebnosti.
      • TheGGG
        Tak sory zapomněl jsem napsat velký písmeno, mělo tam být pochopitelně Větnamský
        • Nedělej ze sebe ještě většího DEBlLA a vykašli se na to...
          • TheGGG
            Člověk co si neumí pohlídat caps lock ať radši zůstane na novinkách.cz
            • Cypri
              LOL tak to se povedlo *1* *1*
            • TheGGG
              Dyť by sis zlomil prsty i o plyšáka ke kterýmu se večer tulíš hochu.
            • Rozbiju ti hubu, buzerante
  • hotwire999
    cize to ma byt nieco ako planetside?
  • Cypri
    Tak špatný to bejt hned nemusí, ale nevychází to na PC takže nemám čanci no. Škoda. Aspoň se to vyhne mojí přehnaný kritice kdyby to bylo horší než bych čekal :D
    • Moc se mi nechce verit ze by si "hamoun" Bobby Kotick nechal ujit byt jediny dolarek, treba nakonec usoudi ze by mu s PC take neco mohlo kapnout.
  • God-of-War
    Tohle chce sledovat!:)
    • Ladislav_Loukota
      Mě se dost líbí ten koncept znovudobývání sluneční soustavy, ale teda ty rasy a třídy mě hrozně zklamaly, to už i Halo mělo zajímavější osazenstvo; nu a ten popsaný kreativní proces ve mě taky naděje zrovna nevyvolává.
      • *Mně
    • Sledovat ano,ale velike nadeje radeji nevkladat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit