Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tak jsem to možná přechválil 71hours ban za match griefing kdy odpojení ze hry nebyla pokaždé má vina nebo mně někdo vážně nahlásil. Hmm nevím no ale tohle mně celkem naštvalo.
  • https://www.youtube.com/channel/UCIpujYwS7zGDZ_pD1phSRZg
  • Tak uz hram aj ja a vdaka za games.cz
    Az tu z tohto clanku som sa o Smite dozvedel
    Po par hodinach hrania mozem jedine skonstatovat ze je to kur.vsky dobra zabava :)
    Dakujem
  • Už to hraju rok a můžu říct, že je to nejlepší že všech MOBA her. Ať žije Smite!
  • jen bych doplnil, ze Hi-Rez se proslavili hlavne skvelou MMO Global Agenda a az pote udelali remake Tribe, pamatuji si ze jsem ke Global Agende tenkrat dostal prvotni build SMITE, ktery vypadal uplne stejne jako vsechny ostatni MOBA hry a jsem rad, ze u toho nezustali a udelali to tak jak to vypada ted...
  • Jack1947
    Z nudy, jsem to zkusil do te doby jsem si o Mobach myslel svoje no a svete div se asi jsem skoro pochopil co to MOBA znamena... v pozitivnim slova smyslu docela zabava v Bete ( jeste jsem nehral plnou) ma to sve nevyhody i vyhody jako jakakoli jina MMO hra. Obcas nastve kdyz clovek dostane tym plny newbies nebo noobu a obcas je treba sam Noobem... jenze to nic nemeni na tom ze kdyz vyhrava tak ho to bavi, chce stale hrat - navic kdyz ma celkem dobry tym a nedela jen sam.

    (Jasne, jak jsem ocekaval necteme psanny text a rovnou jdeme do minusu, trapne ale ocekaval jsem. )
    I kdyz je pravda ze se mi stale nelibi prutahy ze nektery match trva az moc dlouho, defakto by se dal vyhrat drive (vetsinou Conquest,Assault) libi se mi ze ve F2p neni limitovan nicim a kdyz chce jinou postavicku bud nahraje herni menu nebo za realne penize, vzhled to je to jedine za co se zde plati ( i kdyz vim ze to je asi i v Lol,Dote obdobne)

    Nehraju moc dlouho, da se rict ze za tu dobu jsem pochytil mnohe a negativa a ty Ragies atp... spis mam v ustrani dulezite je preci zlikvidovat at uz sam nebo s tymem nepritele.
    I presto ze by ztraty byly prilis velke, coz obcas jsou a hlavne si najit postavu s kterou se bude hraci hrat nejlip, a o tom to cele je i kdyz se vyplati experimentovat.
    Hlavni je zachovat chladnou hlavu. Rozhodne by to mel ale kazdy kdo se nudi zkusit, neprohloupy. *3* Nebo jen chce zkusit MOBA a zajida se mu Lol/Dota... ( hlavne se nebat neuspechu, zaroven pokud to nejde takto neuspechat a dat si chvily oraz). To je tak vse... co jsem k tomu jeste chtel napsat.
    • Ty minusy asi nemas za obsah, ale za ten styl. Pises fakt jako cune. Clovek si to musi nekolikrat precist, aby z kontextu pochopil, jak to myslis a nemel nutkani hned napsat, ze jsi hloupy.
      • Jack1947
        Jsem rad ze vim proc ( aspon vim i odkoho) no a kdyby cunata umeli psat *15* ... ano, lepsi je minus uz jsem to psal... nez psat zue je nekdo hloupy. *3* Takze Vse v poradku, vlastne. ( ja se ani neptal jen uvazoval).
  • Inak ked to tak pozeram, spomenul som si na zlate casy ked sme na lanke hravali SAVAGE :)
    Ja viem ze to je "trocha" o inom, ale ... :)
    http://www.youtube.com/watch?v=eWSPdINFddI
    • TireFuri
      Stejný tady jenom moje hlavní DotA style hra je DotA 2 a tu jsem začal brát až moc vážně že mě děsí jí hrát... =D Tak jsem začal zkoušet tunu DotA style her jako Strife, Infinite Crisis a spoustu dalších u kterej lituju toho času kterej jsem strávil instalací... a pak jsem se dostal ke SMITU kterej je boží, nejen kvůli tomu že hraješ za bohy (kupodivu) ale je to fakt změna oproti ostatním hrám...
      + Díky aréně to je fakt MOBA a řekl bych že aréna v té hře je lepší než ostatní módy dohromady a to už je co říct protože i ty ostatní módy jsou skvěle propracované...


      Takže za mě palec nahoře, všichni určitě zkuste!
      • Jack1947
        Arena je rychla, pak bych doporucil Assault ten me taky celkem bavi no a Joust neni zlej... (jo kdyz zrovna nedostanete nekoho kdo hraje poprve) nastesti vzdycky se da Surrendnout, coz nechapu nekdo proste ma takovou hrdost, ze nez aby se vzdal (ztratil goodwill? ) necha si znicit titana prohrat. *7* ( jinak ok) Taky doporucim, asi a berte to tak ze jsem predtim defakto MOBA hry hejtoval i kdyz to nelze prehanet o tom zadna jak u vseho. *4*
        • Ja hrávam hlavne Arénu a Assault + Motd = Match of the Day. Conquest moc nie, to je na mňa dlhé. Ale v Match of the Day sú mnohokrát zábavné boje ako napr. Aréna všetci Loki či všetci Arachne *4*
          • Jack1947
            Jo, Loki to je srdcovka temer *14* ten kdyz se dostane do besneni, tak zabiji a pekne. *3*
  • Hra ma az tak nezaujala ako Kelly
    Ta mlada je super, predchvilkou jej tam nabehol foter :D
    http://www.twitch.tv/smitegame
  • sirWallace
    Netusi nekdo, jaky tam jsou oproti bete zmeny ?? Nechce se mi to stahovat cely, jeste kdyz mi to napsalo, ze muj starej launcher je rozbitej :))
    • Na to jsem taky zvedavy. Od zacatku hybali s grafikou a interfacem a kdyz jsem to hral naposled asi pred mesicem, vypadalo to uz moc pekne. Dneska to prubnu a kdyztak ti sem napisu dojmy, pokud me nekdo nepredbehne. Ale s tim launcherem jsi me vydesil, doufam, ze nebude nutna pro relase verzi uplne nova instalace:-\
      • sirWallace
        Diky, budu rad :) Snad nebudes mit problem s launcherem.. je to vic nez rok, co jsem to mel spusteny, takze to je treba tim :))
        • Updatuju, ale mrkni na http://www.hirezstudios.com/smite/nav/comm/smite-tv zrovna tam live ukazuje SMITE jedna sympaticka rostenka :)
          • sirWallace
            Koukam koukam :)) Vypad to hezky.. ale to vypadalo vzdy :)) Diky!
            Hlavne me ale zajima, jak zacali resit leavery a podobny veci... Malokterou hru clovek dohral v plnym poctu a nebyl za to skoro zadnej postih.. Coz pro me nema smysl hrat.. to je tak na vredy :D
            • sirWallace
              Super, dekuju za informace .) Zitra se tam podivam :)
            • Tak prvni mač jsem projel *1* a zrovna tam byl leaver, jako bych to zakrikl *16* Zkousel jsem zatim jen conquest. Co rict, je to porad ten stary dobry SMITE. Ovsem v novem a vypucovanem kabatu. Grafika bude oproti tvemu lonskemu hrani mili napred a je komplet prekopany design map...tedy, rozlozeni zustalo, ale vzhled se zcela zmenil. Itemshop komplet prekopany, mozna tam budou i nove itemy, ale to jsem zatim moc nezkoumal a diky sablonce zamerovace, ci jak to nazvat, vidis presne misto kam hazis treba aoe skill na dalku., cili uz tam neni jen ta obycejna modra sipka. Pokud te to bavilo tehdy, bude te to bavit i ted ;)
            • Me se to zas stavalo minimalne a to celou dobu. Ted si nejsem jistej svym lvlem, ale neco ke tricitce uz to taky bude......Hergot ten update je nekonecny *10*
            • sirWallace
              Ja tam mam asi 18.. a byvalo to hrozny.. Proto jsem to prestal hrat.. Ale rikam, je to uz dlouho, tak treba se to zmenilo
            • Co se týče leaverů, záleží na tom jakou má hráč úroveň. Já mám lvl 30 a leavery moc nepotkávám ale nevím jak je to s nižšími lvl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit