Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kedaro
    Nejspíše zase podělají free to play model tak, že se k superautům dostaneme tak za 10 let jako u Real Racing 3, ale aspoň zkusím.
  • Zo začiatku som sa zľakol že to bude klasická šablóna - Drag Racing a energia, ale na takéto plnohodnotné preteky sa teším :) kydajte si na značku koľko chcete k Most Wanted 2 na Androide sa stále rád vraciam počas dlhých čakaní...
  • Pan recenzent, znacka se neunavila. EA ji vyzdimala a znicila, jak kazdou serii. Teraz cakaju kym na to zabudneme, aby mohli pokracovat.
  • Nevíte kde dělaj někdo z dřívětších dílů NFS, krom lidí Criterion Games, jenom že bych radši viděl NFS od kohokoliv jiného než od Criterion Games
    • Black Box tuším --> UD1,UD2 a MW1
    • Criterion z toho udělal jenom učesanější Burnout a na úpravu aut, jednu z nejdůležitějších částí předchozích NFS, se úplně vykašlal. Nové Most Wanted mě celkem bavilo díky všudypřítomným challengeům a dobrým autům, ale Hot Pursuit a Rivals jsem vypnul po 2h.
    • Já naopak jedině od Criterionu.
    • Nahodou, Hot Pursuit z 2010 pod taktovkou Criterionu bolo posledne NFS z modernej doby, ktore u mna za nieco stalo. Run bol otrasny, Most Wanted taky nemastny a neslany, a to tomto som na Rivals ani nemal chut a nehral som ho. Zato u Hot Pursuit som si fakt uzil zabavy az az, a bavil ma az natolko, ze som vsetky zavody dohral na zlatku...
      • Criterion ale dělal i Most Wanted a Rivals. 1 zábavná hra ze 3 mi nepřipadá jako dostatečný důvod k jejich obhajobě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit