Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zx_spektrum
    Jako PC hráči se mi FPS hry na touchscreenu hrají znatelně lépe a s mnohem větší přesnosti míření než na gamepadech konzolí. Jde jen o zvyk, plošné odsuzování stříleček na tabletech, aniž by v řadě případů dotyčný vůbec zkoušel, je demence...
    • Jack1947
      Tomu se dá jen těžko věřit... *7*
  • Inquisitor
    Hraní na telefonu, to je za trest. Telefon není na hraní.
    • nekromant33
      mám v něm GBA emulator a kdyby mě v dětsví rodiče takhle trestali, tak by ze mě určitě vyrostl lepší člověk
  • Tohle mělo vyjít na PS vitu. Z cca 8 milionů majitelů téhle konzole by si to určitě značná část koupila, protože jak dokazují průkzumy - majitelé vity kupují nejvíce her ze všech. Hrát tohle na dotykáči by mě akorát otrávilo. Stupid 2k
  • Hrát těžkou střílečku na dotykáči musí být vskutku úžasný zážitek *11*
  • MickeyMutant
    "...Bioshock na dotykovém displeji simuluje obtížný pohyb ve skafandru Big Daddyho, což hře nepochybně přidává na autenticitě. Imersi přispívá i upravená grafika evokující zamlženost a sníženou průhlednost průzoru potapěčovy helmy..."

    tisková zpráva 2K Games
    • Jak z nedostaku udělat plus *3*
  • "Would you kindly" solve the problem with controling the game?
    • "Would you kindly" pick up english grammar text book and stop embarrassing yourself?"
      • No já nevím... ale myslím si že to má dobře a navíc "pick up" znamená zvednou (ze země), pokud by jsi chtěl říct vzít tak pouze "pick", nebo to taky může znamenat pochytit (třeba nějaký jazyk).
        • má to blbě, musel by napsat "with controls in the game" .-).

          Pick up odkazuje na frázi "Would you kindly pick up" z Bioshocku :). Ale to byste měli vědět kucí.
  • Mart9
    Tahle hra mě i na PC odradila šílenou nepřehledností a zmatkem při soubojích. Není moc horších her pro port na dotykáče.
    • Jack1947
      Si hloupý ale nic si z toho nedělej. *4*
      • Mart9
        Říká Jack1947 *1* *1* *12*
    • niceguyfromrussia.ru
      neprehľadné ? v čom ? pri podržaní shiftu sa hra autopauzla a zobrazili sa ti všetky plasmidy a zbrane a jedným klikom si hned equipom to čo práve na nepriateľa rýchlo potrebuješ... ak to myslíš tak že toho tam bolo veľa a hra ťa nútila rozmýšlať a kombinovať tak prepáč, na to to je iná každoročná americká séria s nabúchanými vojačimky v rambo - one shoot - one kill štýle s autohealom...

      Ja ako fanúšik Levinových hier by som povedal že Bioshock bol práveže prijednoduchý a osekaný oproti staršiemu SystemShocku 2... ten si zahraj a uvidíš
    • TheGGG
      nepřehledný? tak pro duchodce a retraře co sou zvyklý na pět pixelů
      • Mart9
        Tak to sem asi důchodce
        • TheGGG
          asi, nechápu jak si někdo může stěžovat na zmatek v bioshock hrách. Leda by to byla jeho první fps.
  • stejne se to hraje na pi*u kdyz je to na mobilu...
  • mikezz
    Tešil som sa ale 14€, ovládanie a osekaná grafika (nebeží to ani v natívnom "retina" rozlíšení) je riadny clusterfuck. Na Steame je Bioshock bez zlavy za 20 €. Kupovať ios verziu momentálne namá absolútne žiadny význam...
  • 2K jsou blazni, za xcom budiz, 10E za KOTOR taky budiž ale 14E za tohle jim nedám a myslím že nejsem sám

    na apple storu je nastolenej standart 6E za top tituly, ty menší 1-3E

    a oni myslej že jim tohle projde ?

    ani nahodou, síla mobilního hraní je prave v tehle nízkejch cenách ktere odpovídají i hernímu zažitku kterej je proste jen decentní hlavne na cesty atd...
    • Hry hold něco stojí. Deal with it.
      Nebo by to taky mohlo být zdarma a za dolar by jsi si mohl koupit lékárničku a za pět pozvaných přátel si odemknout nový plasmid.
    • Za 14 euro je to proto aby to za tři až čtyři měsíce mohly dát za 6 až 8 euro.
      Aby pak nalákaly další lidi ke koupi. Tak to chodí na ios u většiny velkých her.
      • Neznam snad jinou hru co by stala vic jak 6€ nez tohle xcom a kotor

        To ze je nejdriv plna cena a pak slevy to je snad na vsech platformach
        • Ja treba kupoval Monster Hunter za 13.99€, takze jo, hry za vice nez 6€ na appstoru rozhodne jsou.. Pak i ruzne FF atd., doporucuju rozsirit obzory.....
    • pockej...koupi si to Justin a budou to brat vsichni po kupach
      • Co stim ma co delat naky justin ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit