Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zakolik se to bude prodavat? nebo to bude free?
  • Hlavny dovod preco som si nevedel zvyknut na Locomotion je ten ze vlaky akoby "skacu" po kolajniciach, v Transport Tycoone krasne kopiruju kolajnice. Kedze toto je Locomotion engine, vyzera to rovnako zle
  • mě to matlání po displeji nějak nebaví...
    • Souhlasim, a to nejen u teto hry, spousta her si matlanim po displeji snizuje kvalitu, kterou mela na PC. Ale existuji i hry, u kterych to neni spatne :) Hral jsem i zajimave variace na DT (defense tower).
      • Dovol mi vyuzit teto diskuze k lehkemu offtopicu, jako cerstvy majitel smartphonu (nejak jsem nepocitoval potrebu jej vlastnit, dokud neodesel stary telefon) si porad na google play pripadam jak alenka v risi divu... jakou zajimavou hru bys tak jako doporucil =)?
  • FeebeEWN
    zkoušel sem openttd na androidu a to ovládání je otřesný. chce to hru přímo upravenou pro dotykáče. není nad klávesnici a myš. (nové mobily jdou připojit i na to, to je pravda...)
    • Jak chces probuh ten mikromanagement ovladat z dotykace ... to se proste neda. Je holej nesmysl se v tomhle pripade o port snazit, protoze to udelas leda za cenu vyhazeni 90% funcionality a tim 100% zabavy.
  • Ten mobilní Tycoon je ve skutečnosti trochu pozměněný Locomotion *4*
    • nevim jak na tom je mobilní verze OTTD, ale režim stavění tratí z locomotion (resp. RTC) bude na mobilu určitě pohodlnější
      • Smetana.pavel
        To asi jo, ono ostatně výstavba tratí (silnic apod.) převzatá z RollerCoaster Tycoonu byla asi jediná věc, kterou bych v TTD uvítal (potažmo možnost volby, mezi těmito druhy stavění, každý má své + a - )
  • Smetana.pavel
    Jsem jedinej kterýmu to připadá jako Locomotion a ne TTD??
    • Me to osobne prijde jako takovej mix, aspon dle letmeho pohledu na screenshot.

      Dalsi vec, ktera mi bleskla hlavou byla, ze stavet zeleznice pres takhle hornatej teren by me asi polozilo, v TTD potrebuju trat vzdycky pekne rovnou, jinak jsem nesvuj =D.
      • Smetana.pavel
        Asi tak, většinu map v TTD jsem hrál nejradši placatou, ale zase vysloveně hornatý mapy pak byly docela výzvou *1* .
        Jinak Locomotion jsem samozřejmě také prošel, ale během pár měsíců jsem se zase vrátil k TTD, k němuž se průběžně vracím už asi 10 let *14* *1*
        • Taky tak, TTD jsem hral poprve v podstate kdyz vychazel a od ty doby si ho obcas zahraju vlastne az doted, ta hra si proste zaslouzi respekt =)).
  • Skoda, ze se Sawyer nepodilel na rozvoji OpenTTD... nevidim duvod, proc by nekdo mel chtit hrat "normalni" TTD, kdyz OpenTTD nabizi mnohem vice funkci a je celkove propracovanejsi... Ono teda asi jako proc ne, ale vydavat to takhle pozde (oproti OpenTTD) me prijde blby

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit