Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc nechybělo a po DS1 by ani pes neštěknul
  • CRYPT
    Moc nechybelo a dokonce i DeadSpace 2 mohloo mit lepsi horrorovejsi atmosferu. Misto tohjo se vzala 1cka, upravil desing a nacpal rambo Clarke...

    Jsem skutecne zvedav na 3ku jak dopadne, protoze zima a opustena planeta (i kdyz ne tak docela opustena) je hodne slibny namet, ale mam strach ze to dopadne jeste hure nez 2ka
    • DS II jsem hral asi 2 hodiny u znameho, nicmene zda se mi to, nebo byl opravdu o poznani akcnejsi jak prvni dil?
      • Byl rozhodně mnohem víc akčnější, ale zase svižnější a pokud si hrál na PC poznal si velký rozdíl v hratelnosti. (i když jednička byla pak dále taky už spíš akční abych pravdu řekl)
        • To se mi prave na jednicce libilo (dohrano tusim na stredni na PC), takovy rekl bych vice komornejsi a mozna i atmosferictejsi postup hrou oproti dvojce, kde za ty cirka 2 hodky byl vetsiduraz na akci pomerne zretelny. Asi jiz tedy dvojku minu.
  • Vadí mi, že v co-op dostanete víc příběhového obsahu než bez co-op. Nebo může být co-op i s NPC?
  • Kooperace moc k horroru nepřidá tedy, aspoň pro mně když hraji sám. Nevím kdy psali že 1 a 2 byli moc horrorové tak 3 trochu pocukrujeme, ale doufám že tímto směrem se nehodlají unášet, protože to si tedy vybrali špatnou cestu hoši
  • BoB.2
    Moc nechybělo a mohlo to jít celí do kopru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit