Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    Mně se ze všech těch kořenů, co se poslední dobou vykořenily zdá, že jediný kořen je zatím Jensen ;o) A co se týče CoD a BF3, tak CoD jsem hrál naposledy MW1 a na FB3 jsem přinejmenším hodně zvědavý. (co se z toho jakože vytetelí...)
  • Mne teda mapy z MW2 pripadaj suverenne nejlepsi, spis to kazej prehnany killstreaky.
  • Ano, takhleta hra se veze jenom na jménu. MW? Pecka. / WaW? Ani jsem to nehrál jako hromada jiných lidí. / Tak proč neudělat MW2? Špičkový prodej. / Pro změnu vyskoušíme něco nového. BO! První dvě mise mi stačily, o MP nemluvě... / A pozór, přicházi MW3, jméno zůstává, hra bude úplně jiná. Řeknu Vám, "těším" se na MW4 na druhou...
  • Cahir
    Moc si přeju, aby BF (pokud bude opravdu tak kvalitní, jak se zatím tváří) nakopalo MW zadek. Nikoliv proto, že bych jim přál něco zlého, ale aby ty paka konečně přestali zahnívat a zmizela jim ta nezasloužená svatozář. Pokud by našli konkurenta, třeba by se začali pořádně snažit.
    • BF a COD uz nesrovnavam protoze jsou to odlisny hry.Jsou to porad FPS ale jsou jiny.V COD hraci bezi a pocitaji s tim ze hned na nekoho narazi protoze jsou tam daleko mensi mapy..dutiz spis spolehaji na svoji hbytost,instinkt.V BF mi to prijde ze se hraje vic tymove.Nekdo jde nastoupi do tanku a k nemu dalsi k tezkymu kulometu a jedou.Pak jsou tam sniperi kteri je kryjou a dalsi typy hracu.Obe hry maji neco.BF ma vozidla,vetsi mapy (coz je nekdy otravne,ale proto tam jsou vozidla) mozna realistejsi dojem.V COD jde o to si poradne zahrat.Vyblbnout se,rushovat,muzete zkouset kraviny diky mensim mapam protoze se na urcitou pozici dostanete rychlejs.Kazdopadne zkusim obe hry ale priklanim se spis ke COD,protoze nehraju a neznam serie BF a vim co muzu od COD cekat.Uznavam obe hry jako dobry FPS
      • přesně tak, nedá se srovnávat hra zaměřená na SP s MP klasikou...
      • Cahir
        Spíš jsem si pohrával s myšlenkou, že vývojáři by měli mít neustále "horko" pod nohama, aby se právě nedostali do fáze, kdy jen recyklují dokola to samé a jejich dílo kvalitativně upadá (viz CoD). Mělo by probíhat "zdravé" soutěžení, snaha nabídnout více než konkurence. Proto jsem hovořil o BF.

        Podívej se na Bioware, pokusili se po roce vydat horkou jehlou spíchnutou hru a dostali silnej políček od komunity. Možná i Zaklínač (jestli tam teda o něm za velkou louží slyšeli...) je trochu vrátil na zem a donutil je se zamyslet nad možností, že nejsou neotřesitelnými králi RPG a že nesmí usnout na vavřínech.

        Možná je celá tahle myšlenka zcestná, jelikož staví vývojáře do pozice obchodníků (alespoň že poctivých), ale minimálně se za ní skrývá fakt, že konkurenční boj nedovolí tvůrci ztratit kontakt s realitou. Teď jenom nevím, jestli je na místě srovnávat RPG a FPS komunitu. Nebo je to spíš o hardcore x casual "komunitě"?
    • A ja bych jim to i pral za to,jak zneuzovaji sveho postaveni diky CoD.Vycurane vydrbavaji s hracema kazdy rok,protoze vedi,ze jim to ti fanousci budoou kupovat i kdyz ty kazdorocni pokracovani ,tim co nabizeji, maji cenu tak ctvrtinovou.
      • nejses ty ondrejlo86? :D
        • Hmm to fakt nejsem,.Kdo to ma byt?
  • Bohužel má pravdu. Nebo bohudík, nevím. Podle mě je stále CS/COD2 nejčistší formou FPS, přestože jsem je už pár let nehrál. A vozidla a zakempení snipeři v BF mužou sice vypadat hezky, ale spoustu lidí podle mě tento playstyle odrazuje.
    • Spíš spoustu lidí od BF odrazuje to, že většina lidí neni schopna spolupracovat. Když narazíš na server, kde v tvém týmu si každej jede na vlastní pěst, jako v CoD a protihráči se tak nějak snaží spolu spolupracovat, tak člověk nemá šanci sám něco udělat. Naopak když narazíš na pár dobrejch lidí, tak je to hned o něčem jinym.
  • Mahcake
    Ty už nevěděj co s tim....
  • To je keců, a nakonec z toho stejně nic nebude, nebudu nikdy hrát hru při které mi co 30 s přistane na hlavu raketa, nebo na mě nalétne zas celé letka stíhaček, a nazávěr atomová bomba, jestli tam nebudu killstreaky a perky, tak by to bylo úplně ůžasné (i když to vlastně nikdy nebude, to se vsadím)
  • navrat ke korenum bla bla bla.Takovych reci uz jsem slysel,tyhle vety uci ty kravataky na nejakych seminarich nebo co?Kazdej mele furt to same *1*
  • Podle mňa by nebylo špatné kdyby tam byla vozydla pamatuji eště United offenzive a tam to bylo perfektní vdicky sem musel mít aspoń jednu nějaků protitankovů zbraň tím hra nabrala ůplně nový smysl podle mňa k lepšímu
    • Raziel_cz
      Takové vozYdlo bych chtěl taky vidět.
      • a možná eště víc vdicky :D
  • Koreny CoD startuji od MW nebo co??
    • Ano, kořeny Modern Warfare série jsou opravdu první díl s podtitulem Modern Warfare. Jak nečekané.
      • Takže Modern Warfare série s podtitulem Modern Warfare je teda Modern Warfare:Modern Warfare?
        Jen se ujišťuju,že tvoje označoání chápu správně *1*
      • A ja mel za to,ze je to CoD serie.
    • SA-reg
      Kořeny tvrďáckýho moderního CoDu pro lidi co si myslí, že první Final Fantasy byla sedmička, první Fallout trojka a tento rok vychází Oblivion2: Skyrim...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit