Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tuhle gamesu jsem hrál "kdysi" na Atari 720 nebo 1040ST. A tehdy to bylo hustý - ale zase jsem byl "děcko"....

    v dneší době - uvidíme.... :)
  • Gurevsky se na Gauntlet těším...
  • no tak uvidíme jak to dopadne, osobně mě na tom videu ale neoslovilo vůbec nic, přišlo mi to nevýrazné a mluví tam o věcech, které jsou v dnešních hrách už běžné, nepřijde mi, že by tam bylo něco extra co nebylo už v Diablu 2 po síti

    a valkýra mi přišla jako naprosto suchá postava
    • na prvni pohled to vypada jako skvela coop hra! to ze to neni revoluce (ktera se dnes nedeje vubec nikde :D namisto vykradani, kopirovani, reskinovani apd.) tak te to neoslovilo ? zajimavy pristup. Ja to spis beru tak, ze jiz jednou overene veci funguji a netreba je prznit a nevidim problem na jejichz zaklade delat dalsi projekty....... jak rikas, d2 positi, super coop.... Celkove je dnes pramalo dobrych coop her. Dneska holt jedou parhodinovy sra*ky prehypovany. Jinak si ani masa nevsimne... blueh. Tesim se moc.
      • Původní Gauntlet ale těžil z kooperace čtyř hráčů na jednom stroji. Na tom byla založená veškerá zábava a byly to skvělý pařby. Tohle zapadne mezi ostatní online hry, kterých už je dost.
        • Me jde spis o tu kooperaci ktere dost rozhodne neni :) Prome je moznost kampane v coopu 10x hodnotnejsi nez klasik SP, ale chapu ze to individualni .)
      • DeDy
        Moje řeč pane. Alien Swarm máme už dohraný snad 100× a několikrát i na INSANE obtížnost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit