Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • twicer

    Ohledně té zničenosti prostředí by si to mohli okecat tím, že na sebe naházeli atomovky hlavně čína a amerika, tudíž británie mohla zaniknout díky radiaci v ovzduší, nebo následném rozpadu společenství.

    • Nechápu co mají ti tvůrci za úchylky, když si myslí že dlouhé roky po válce budou budovy vypadat jak kdyby se tam prohnalo tornádo. 2D Falouty tohle měli vyřešeno normálně, staré budovy tam nebyly a byly místo toho nové low-cost.  Nejvíc mne dostalo, když jsem viděl videa z nějakého 3D Faloutu a tam byla restaurace kde u stolu byla kostra s pavučinami, podotýkám že ta restaurace fungovala a bylo to 100 let po válce...

      • twicer

        Jojo, ony tyhle podobně nesmyslně umístěné kostry člověka bijou do očí snad ve všech falloutech co vyšli :D To už je taková specialita značky asi. ^^

  • Ne, v traileru je jasně uvedeno 2023. Hra vyjde v průběhu roku 2023, přesnější datum je zatím neznáme. Takže WTF váš nadpis a článek?

    • Pavel Makal

      Omlouvám se, to je čistě moje chyba, oznámení mi udělalo takovou radost, že jsem přestal přemýšlet nad letopočty :-/ Opraveno a díky.

      • Promiň za snížení radosti 😱😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit