Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tá rovná hrana na skale v 0:39 napravo *15* Inak ok. Zo Skyrim enginu sa viac vytrieskať nedá. Inak by ma zaujímalo či zvládnu urobiť aj tie piesočné búrky s nulovou viditeľnosťou a tú atmosféru ako z povrchu Marsu.
    • https://tesrenewal.com/forums/project-weather-environmental-lightning-and-effects/ash-and-blight-storm-concepts
    • sry tá skala je naľavo
  • x_ander
    Jako jo, vypadá to pěkně, ale divím se jim, že si s tím tu práci dávají. Přece jen originální Morrowind s overhaulem vypadá skoro stejně (před nedávnem jsem to zkusil nainstalovat s tím, že se "jen podívám" jak to vypadá, a vytuhl jsem u toho asi na 80 hodin). Navíc než budou kompletně hotoví, tak tu beztak bude nový TES a někdo začne dělat stejný mod do něj.

    Ale i tak klukům fandím. Pokud to dotáhnou, tak vyzkouším.
    • To máš možná pravdu ale soubojovej systém jako asi většina preferuju ve skyrimu.
    • A ten overhaul mění jen grafiku k lepšímu nebo i jiné věci? Vím že po dohrání oblivionu jsem zjistil, že to má má nějakého předchůdce Morrowind, tak jsem si to pořídil, ale změny v ovládání byly docela velké. Mám pocit že jsem nedokázal ani používat štít apod. :) Docela brzy jsem to vzdal.
      • Jestli si dobře pamatuju, tak sem blokoval pravym myšítkem. Btw, blokovací skill jsem trénoval tak, že jsem si stoupl před slabý monstrum, zatěžkal tlačítko krytí, nechal krysu útočit a šel vařit kafe, kouřit, pro pivo atd. Za nějaký čas jsem vykryl prakticky každej útok a tím pádem byl schopen upižlat skoro jakýhokoli enemáka *1* Se skákáním podobně: když jsem někam šel, tak jsem pořád mačkal tlačítko pro skok a za chvíli měl člověk sedmimílový boty. Podobně se dalo vytrénovat i plížení *3*
  • Existuje křiklavější příklad zbytečné práce? Možná sociální začleňování menšin, ale v tom "alespoň" je spousta prachů (zadarmo to ti "aktivisté" nedělají).
  • Doufám, že mluvící mudcrab nebude chybět *1*
    • http://tesrenewal.com/forums/concept-art/mudcrab-merchant
  • Já nevím, no, ten kompletní grafickej overhaul někdy z roku 2013 vypadá podle mě líp než tohle a Morrowind jsem v něm dohrál už před jakou dobou. Tohle mi přijde spíš zbytečný - zvlášť proto, že v jádru to pořád bude Skyrim, který je podle mě v mnoha ohledech slabší než Morrowind...

    Ať radši někdo předělá Wizardry 7 nebo Wizards and Warriors, to jsou super hry a žádný overhaul nemají...
    • Souhlas, na morrowind je i s tou prastarou grafikou pořád lepší hra právě kvůli propracovaným mechanikám. Lepší grafika a zároveň osekání podstatné části atributů postavy a výběru zbraní z toho lepší hru neudělá.

      Např. oštěp který ve skyrimu úplně chybí umožňuje hrát za válečníka bez zbroje, který svojí rychlostí a délkou zbraně, udrží všechny příliš daleko na to, aby ho vůbec mohli zasáhnout, ale zase když ho zaženou do kouta, tak má velký problém.
  • legenda rika, ze az vyjde TES VII, tak bude dokoncen Skywind a autori zacnou rovnou pracovat na modifikaci pro TES VII, ktera bude predelavat Skyrim do noveho enginu.
    • Vyzera to ze by to mohlo byt hratelne do dvoch rokov... co je v poriadku, vzhladom na to o aky velky mod sa jedna.
      • to nikdy poradne hratelny nebude, takových modu uz bylo a nikdy ani jeden z nich nefungoval aspoň tak jako jeho předloha..zbytecna práce, ale když to nekoho bavi..
        • Ti borci se snaží na sebe upozornit, taky je možné, že zásluhou toho modu dostanou práci v nějaké herní firmě. Tohle se třeba zapšklému konzolistovi jako ty nikdy nepovede a nadáale budeš žít svůj ubohý život sony fanbyoe *5*
  • Zdravím, nevíte jestli je možné do toho narvat původní češtinu nebo zda se tím někdo zabývá?
    • Hanzales
      Udělej to jako já. Já zamlada hřešil a zprvu rpg opovrhoval, pak jsem zkusil Morrowind a ten mně jednak do rpg světa uvedl a jednak mně začal učit anglicky. To když jsem hned na začátku nevěděl, že mám jít do balmory a najít za branou vlevo na konci uličky hospodu (cca). Vzal jsem slovník, a tím to začlo :)
      Díky tomu že byl Morrowind mým prvním rpg, tak si v mém herním srdci vypálil kus místa, takže se na tenhle projekt trpělivě, ale zároveň hodně moc těším. Dovedu si docela živě představit co je s tím vším krutě práce :/
      • Já se anglicky naučil taky se slovníkem v ruce na Ishar 1+2+3 ...v Dungeon Masteru toho na čtení moc nebylo totiž :)
        Ještě mam stále ten blok s překlady z Isharů...takhle po 20 letech to vypadá fakt směšně :D
    • Já jsem modder TES her od Morrowindu. Původní čeština pro Morrowind byla velmi problematická a měnila drasticky i jména jednotlivých místností atd., jestli si dobře pamatuju. Aby byla kompatibilní s tímto módem, to je prakticky vyloučené. Někdo by tu češtinu musel vzít a přizpůsobit tomuto módu.
    • Než to dodělaj, tak se stihneš naučit Anglicky.. a taky Rusky, Španělsky, Čínsky a Klingonsky
  • chci to hned a dám za to i pět litrů
    • tak si bez zahrat morra s overhaul mas to skoro zadace ,usetris kapesne ..a jeste ti zbyde na zvejkacky *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit