Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po letech jsem se ke trojce vrátil. Osobně jsem vyzkoušel HD verzi bez datadisků kterou nabízí STEAM v češtině i verzi od GOGu s HD patchem v angličtině. Jednoznačně lépe co se týče HD funguje ta od STEAMu, ale to je věc každého, co mu sedne. Na STEAM verzi se nedají instalovat módy, to je asi největší nedostatek ... a v multiplayeru taky na nikoho nenarazíte, pokud se nedomluvíte s nějákým kámošem na hraní. Na druhou stranu v GOG verzi při nastaveném 4k rozlišení je vše nečitelné, nehratelné a člověk musí chtě nechtě nastavit max FHD rozlišení.

  • twicer

    Nedávno jsem heroesy taky oprášil, za zmínku ještě stojí HoMM3 HD, který upravuje drobnosti typu kdy jsou vidět všichni hrdinové a hrady bez scrollování, vyšší rozlišení, nebo lepší správa armády.

  • Super článek. Sice už heroesy asi nerozjedu z časových důvodů, ale čtení je to náramné.

  • Pane redaktore, nemáte trochu víc inside info o HoTA?

    Po smrti Docenta Picolana se vývoj citelně zpomalil, ale od začátku Rusko-ukrajinské války (tj. už cca 2 roky) mají úplně mrtvé komunikační kanály + údajně HoTA team byl/je tak trochu ukrajinsko-ruský, a bohužel to aktuálně vypadá, že těsně před příchodem dlouho očekávaného nového města projekt HoTA padl :-(

    • cms.jakub-malcharek

      Bohužel, mám stejné indicie jako vy. Factory mělo vyjít už v roce 2021 a informací o pokračování není mnoho. Tým se ale dušuje, že se na dodatku dále pracuje. Poslední informace jsou dohledatelné z března. Taky se na to třepu 🙂

      • Na jejich oficiálním facebooku se během září objevil nový příspěvek. Aleluja!

  • Velmi pekne shrnuti. Moc diky. 🙂

  • Děkuji za připomenutí. WoG jsem hrál před mnoooha lety.  Je na čase zkusit Horn of The Abyss. Taky jsem podpořil autory 10-ti EUR a jsem zvědavý na to jak bude fungovat přístup k souborům z cloudu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit