Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já velmi doufám, že už se konečně blíží doba kdy lidé zabývající se takovouto činností budou dostávat přes hubu s tím, že jim bude následně přidělena nějaká smysluplná práce aby byli na tomto světě nějak užiteční *1*
  • Zdá se mi,že na Minecraft snad žárlí,každej se snaží dolovat z nich prachy.Njn,kdyby se i ostatní snažili být více originálními,tak by to nemuselo dopadat takhle,že ten má patent na tamto,ten zase na tamto a další zas na něco jiného.
    • Jenže dneska udělat originální hru je umění a je velké štěstí,když s ní uspějete. *3*
  • Utratit stohy peněz, aby pijavice nedostali ani cent je rozhodně správná cesta. Ačkoli asi bych raději utratil ty pijavice, než ty stohy. Takový bastardi si to zaslouží. Hladit a hladit ... a vyhladit.
  • Vidlec
    Are you f*cking kiddnig me?
    • No, we are dedlay sierous.
      • Spades
        dworkin pls
  • Přesně takovéhle kriplské firmy kriplí svět.
  • Mindcraft hraju 8 hodin denně, pak odpočívám u GXAčka
  • zdeeneek
    Hyena style. Vychcani jak dira do snehu.
  • paraziti. Nic jinyho. Vsak na ne taky jednou dojde az narazi na kosa. Jak rika Bill Hicks: Kill Yourself
  • toto je to iste ako ked pred rokmi ludia vyfukovali domeny ako microsoft.com, xbox.com alebo amd.de a opravnene za to pytali peniaze od firiem, kt. tieto domeny chceli. Aj ked podla legislativy na to pravo mali, sudy to nazvali ako podvodne konanie a nejaka demokracia a IP prava isli do hajzlu v zaujme korporacii. Toto je to iste, len sa to deje s patentami, rychlo najst kupit/zaregistrovat patent a potom uz len pytat od spolocnosti vypalne. IMHO toto viac odporuje dobrym mravom ako spominane obsadzovanie domen, ale taketo prakticky v USA/EU sudom evidentne nevadia....
  • CrazyDiamond
    http://www.youtube.com/watch?v=kTOBlRBFZO8 :)
    • Chybí tu můj oblíbený
      http://simpsonovi.nikee.net/index.php?video=290
      zhruba 14:45 - 16:00 (Manjula se chce rozvést s Apuem)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit