Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • todle vypada na zalobu za pouziti jmena skupiny. jako bylo u elder scrolls
    • frag.ment
      "Monkey Business" - výraz složený ze zoologického a ekonomického pojmu se dá do češtiny přeneseně přeložit jako "zlomyslnost" či "darebáctví".
  • Monkey Business ... a příště bude co? Tata Bojs?
  • to je důvod, proč nemám nijak v oblibě dnešní herní produkci, dříve se vydávaly plné hry a více méně rok po ní vycházely na ty úspěšné tituly datadisky, stačí si vzpomenout na obsah, který přinesl The Night of the Raven pro Gothic 2, datadisk pro Hidden & Dangerous 2, Lord of Destruction pro D2, expansion set pro Europa 1400 the guild...

    dnes, FarCry 3 ještě ani nevyšel a už vývojáři mají 2 dlc určené jen pro šílence, kteří budou milerádi měsíc bez jídla nebo chodit z práce pěšky jen proto, aby si mohli zaplatit edici s obsahem, který ze hry pro všechny ostatní vykousne 1,5hod hraní
    je mi u zadku, když si tam přidávají nějaký infantilní figurky v sukni nebo plakáty, ale kouskovat herní obsah podle toho, kolik si kdo zaplatí ? je sice pravda, že tyhle příběhové DLC jsou sestaveny tak, aby do chodu hlavní dějové linie nezasahovaly a pouze ji rozvíjely, nicméně stejně tak mohli vývojáři vložit čas strávený jejich tvorbou prací na původní hře... a takové židovství já podporovat nebudu
  • 1 hour additional gameplay

    HNF: co to jee - co to jeee - co to jeeeeee?? To svet se asi posral
  • oktavius66
    Ta grafika u téhle hry je tak hezká že za chvilku už skoro žádné vylepšení grafiky nebude. Naopak všechno bude stejné jako druhé. Fakt palec nahoru za krásnou grafiku... Ted už jenom dát palec za hratelnost.
    • Paulcz
      ono jde spíše o prolnutí grafiky a atmosféry, když se kouknu na obrázky vůbec by se mi v té hře nechtělo po někom střílet, možná tak zalézt na pláž, koukat na kočky a nádhernou přírodu, popíjet drink.. :)
    • DangerousDave
      podobné komenty som videl aj keď sa objavil Crysis ... dnes sa už na to pozeráme inak. Vlastne ono aj FC3 vyzerá veľmi podobne. Áno je to pekné ale priestor na zlepšenie je stále obrovský.
    • cumpi3
      jojo, grafika není vše...
  • Veskoslav
    Furt jsem čekal, co česká kapela přidá do FC3. A k tématu. Ubisoft je obyčejný zloděj, co dělá z něčeho, co kdysi bylo součásti hry, něco navíc....
    • Tomu uskupeni rikas kapela??? Je to jen fůra trusu
      • JohnyTheZik
        Je to nejlepsi ceska funky kapela :)
      • Veskoslav
        Říká někdo, kdo má nick jak z pomocné školy sestavený právě z "trusu"? Každý má rád něco jiného a ano je to kapela.
  • XorxoxTalarius
    Ten nadpis je docela zavadejci :D :D :D
    • Lawliet
      Čekal jsi opici co? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit