Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ste nikdy nevideli fantasy hru? potom sa vam necudujem ze sa vam pacia sci-fi hluposti ala mass effect
  • Bože to jsou zase komenty. Ve videu lítají draci, chodí obři, metají blesky a ohnivé koule a vám připadá divné, že hrdina ovládá příliš velký meč??? A že vám to nevadí u milionu ostatních her, kde se vyskytují fantasy prvky *1* *1*
  • Koukám, že nejsem jedinej kdo byl tim koncem znechucenej.. Celé 2minuty si řikám, hmm vypadá to pěkně, asi to zkusím.. Ale posledních 17sekund tomu dalo! Rytíř, na kterého byl dán důraz, byl možná dokonce samotný Artuš. OK, nemám takovej problem, ale pokuď to chtějí takhle, tak halooo... Ten týpek měl na sobě masivní zbroj, která měla minimálně 40Kilo a to by si asi takhle neposkakoval.. ok, chyba, stane se... Ale ten meč... To je už démonsky stupidní... Doufám, že to byl Artuš s Excalibrem! Byl bych rád, protože jestli to byl obyčejnej voják, tak jestli jich budu mít takhle 20.000 v armádě a každej mi tam bude takhle skákat.. no, jak během chvilky dokáže dostat člověk nervy :-)
    • XorxoxTalarius
      Ty jsi asi nikdy nic ze serie Total War nehral vid? Jelikoz jestli ano, tak by jsi vedel, ze behem takove bitvy nemas cas ocumovat animace pandulaku ;)
      • Pán chytrák :-)

        Spíš jsem to myslel tak, že mě taková animace otrávila celou hru, toť vše :-)
        Ale nevadí, teďka už jsi to pochopil :)
        • Možná je to nerealistické, ale aby mi jen tak mala hovadina znechutila celou hru a odsoudit ji jen kvuli jednomu utoku jednoho z hrdinů které ve hře můžeš a nemusíš mít ... mi přijde blahové. :)
  • LoL to by me zajimalo jak do nej zapichl ten mec kterej meril skoro dva metry a pak si ho dal stylove za zada jako kdyby vazil 2 kila
  • No hrál jsem první díl :) a bylo to moc dobrý. Pro každého kdo má rád hry typu Medieval total war (trochu osekaný) a fantasy žánr, tak si myslím že tohle je jasna volba. Dvojka potěšila.
  • Tak já bych byl rád za strategii, než abych kritizoval moc draků a že je to moc fantasy. Zkusím demo a uvidím. *3*
  • strasne trapny je ten trailer:D na hru sa ale dlho tesim tak som zvedavy. dopocul som sa o velkych problemoch s FPS, ktore vyvojari obhajovlai tym ze 24 FPS je viac ako dostacujuce na hranie hier. ololol
    • na hrani strategie jo
      • 24 nie je dostatocne vela FPS na stragetiu ak sa ta strategia HYBE. lol
      • Ano i ne. Pro plnohodnotný zážitek z hraní to nestačí. Nikdy.

        BTw zkus tohle říct třeba profi hráčům StarCraftu :)
  • Já myslel, že to má bejt historická hra mixnutá fantasy ale tady je víc draků jak v Azerothu a Středozemi dohromady...
  • BoB.2
    Pěkné jen divné jak se ty potvory udržej ve vzduchu na jedno máchnutí křídel za minutu, asi vzdušný proudy.-)
    • asi slusnej oddil
  • DarkHawk
    Zajimavé, ale vypadá to obyčejně. Jestli mix RTS/RPG, tak rozhodně až vyjde doporučuju Kingdom Under Fire II http://www.youtube.com/watch?v=wUCjUxXJDcU od 4:00 začne pořádná řež s nadupanou hudbou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit