Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pecka!

    Teď ještě vymyslet stroj času a vrátit se do dětství, aby si člověk tu hru užil jak se patří. Nevím jak ostatní, ale čím jsem starší, tím větší problémy mi dělá ponořit se do hry tou starou, dobrou fatalistickou formou, kdy člověk ani po 8 hodinách neměl dost a radši vychlastal litr kafe, než aby šel na kutě :-D 

    Teď už to nějak nejde, i když mě hra chytne sebevíc, po pár hodinách/ max desítkách hodin mě nadšení pustí a hru v různé fázi postupu odložím. No a i kdyby Skywind dopadl sebelépe, stejně bych po příchodu do Balmory už cejtil "hele super, ale už si to hrál před 20 lety" :(


    Vývojářům přeju, ať to doklepnou a komunita prdí blahem :-)

  • Johnny

    jo to jsou furt hezky fotky a videa. chtělo by to ale už někdy něco dokončit.

    Až to dodělaj tak skyrim engine už bude považován za vykopavku a hnus xD a to už i dnes neni žádnej zázrak.

    • Inquisitor

      To už právě jednou začínali znovu, proto se to taky tak protahuje. A nakonec to budou předělávat do úplně novýho enginu a začnou znovu od nuly. Ale do vydání novýho Elder Scrolls mají času dost, tak snad :)

  • x_ander

    Jako vypadá to skvěle a klobouk dolů tvůrcům, ale prostě nevěřím, že tohle se někdy zvládne dokončit.

  • Inquisitor

    Klobouk dolů před tím množstvím práce a výdrží. Hlavně aby se doba vydání neprotáhla až na  moc dlouhou dobu. 

  • StarejKokos

    Tak pokud trend kvality TES her bude pokracovat (a obecne kvality her od Beth) tak tes6 bude fakt neco, co nechces.


    Me 10x vic zajima Daggerfall unity. Dnes verze 0.8.2 ale je to z 99% komplet remake a funkcni, nepada to... plus je to open na modding.


    Ja prispel modem DREAM... 

    King of Worms

  • jack

    Velký respekt k jejich práci! Jen než to dodelaji, vyjde TES6 a začnou znovu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit