Přejít na výpis diskuzí

Mortal Kombat 11 se uvádí pořádně nechutným trailerem

8.12.2018 12:04
Šárka Tmějová 16 příspěvků

Litry krve, vyrvané páteře, rozprsklé mozky, škvařící se maso. Málokterá série si libuje v čuňačinkách tak, jako to umí Mortal Kombat, a nemusíte se bát, s nechutnostmi se počítá i pro nadcházející jedenáctku. Nekonečný boj mezi lidmi, bohy a démony pokračuje, a vy – jste na řadě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • snad bude mít hra lepší soundtrack než trailer

• TheGGG
    trailer pěkný no, snad začnou brzdy představovat nové postavy a snad tam nebude moc nových nezajímavých jako v MKX
    • lepší by bylo dát tam všechny postavy ze starších dílů

• TheGGG

ano tak jsem to myslel, špatně jsem to napsal... chci radě postavy ze starších dílů, než nové nezajímavé postavy jako ty v MKX

• MalyZeli

Nejvetsi nechutnost je ta hudba.

• SalemCZ

Neví někdo co znamená na konci ta scéna?

• SalemCZ

Lepší verze Trailer s opraveným zvukem :D 

• lidi já nevim..mě mortal combat odpuzoval už jako malýho kluka, přišlo mi to jako hra pro blbce..sry.. pořád mi to tak přijde, trailer tomu odpovídá.

• LV426

Ta hudba, jestli se tak tomu blábolení dá říkat, totálně zničila celý jinak skvělý trailer. To snad neni pravda toto už ...

Jak to normálně vůbec nedělám, tak jsem na youtube šel kliknout nelíbí se :D

• Trisska

Pěkně's jim to natřel. 🙂

• BoB.2

No ale je tam Get over here.

• Kdyz jsem zapnul trailer, tak jsem to hned minimalizoval a hledal, kde se mi na nejakym jinym tabu  automaticky spustilo nejaky video s touhle "hudbou".

At si kazdej posloucha co chce, ale tohle se rozhodne k MK vubec nehodi.

To uz kdyby tam dali puvodni kultovni song s filmu, udelali by lepe...

• Mate recht, ta muzika je skutecne nechutna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit