Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Zase dalčí Klon alá Dark souls ale jdětě! 😐

  • TheGGG

    už delší dobu sleduji vývojáře na discordu a hra vypadá fakt luxusně, jinak se taky těším na ten nářek, že je to zas moc těžký... to je vždy polovina radosti u každé soulsborne hry, jak z toho jistí lidé mají trauma

    • Jack1947

      Děláš jako byl SOulsborne ekvivalentem náročnosti a tuhosti ale to samozřejmě tak není. Jo, nebaví mě se učit jak správně projít od Checkpointu k dalšímu... teda ehm bonfire abych pokračoval dál stačilo Fallen Order a Code vein... Code vein bych si dal klído další díl nebo aspon DLC to mě bavilo celkem.

      • TheGGG

        prostě si to nedával a teď brečíš.... plaček je plný internet

        • Jack1947

          Nebrečím, jenom se snažím vyvrátit tvé tvrzení, když ve devadesátkách a na začátku tisiciletí...

          Kings field, Severance a další, předchůdci a zakladatelé žánru, jenže na tebe moc staré  takže není o čem :D

          Těžkejch her je fůra třeba Doom eternal... dej si to na maximální obtížnost, zatiopí to slučně i na normální.

          • TheGGG

            doom je odpad, takové hry nehraji... navíc doom má volbu obtížnosti soulsborne ne, v tom je ten rozdíl, nečekám, že ti to dojde, ale je to docela očividné. Prostě soulsborne nedáváš a tak tady na diskuzi brečíš....

            víc soulsborne her, tím lépe. Nejlépe přímo od from software

            míchat do toho staré hry je naprosto mimo, o tom tady nikdo nemluví

            • Jack1947

              Pokud chces hrát nové hry ale ignorovat staré hry  z kterých ty nové přímo vycházejí... tak to máš blbé.

              Tak dobře napsal jsem jen reakci na tebe, nemyslel jsem to nějak zle nebo tak že bych nedával tak si stěžoval to fakt ne... dobře možná trošku :P

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                řeším nové hry, protože aktuálně je net plný plaček, kteří hatují soulsborne, protože je moc těžké a nepřístupné a průměrný západní herní novinář to často ani nedá přes tutorial. Staré hry neřeším, protože dřív nebyl u každé druhé hry brek na twitteru nad tím či oním.

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Jsou  moc na tebe zastaralé ale to i na mě nicméně já vím z čeho vzešlo... a kdybys to hrál třeba to zminované nedostaneš se z prvního levelu taky.

  • kdyby tak nebyl nazev hry tak bych si klidne myslel ze to je elden ring xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit