Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stále mám doba slušnou sbírku. Skoro všechny bojovníky všech frakcí a několik desítek dalších karet a stále je to nostalgie jako sviňa tím listovat.

  • Make Mutant Chronicles great again!
  • Na Stormtrooperovi jsem žral právě art od Paula Bonnera, jeho obrázky neměly chybu.
  • tedy ... děkuji autorovi za upozornění, tohle bych zcela jistě minul. v rámci nostalgie do toho jdu *14*

    velmi doufám že se autorům podaří hru vyladit -> jak zmínil Standa tak nejen že expanze pohřbívaly většinu předchozích vydání (o startovním balíku ani nemluvě), doomtrooper trpěl řadou nejasností v pravidlech už od počátku ... po vydání Paradise Lost byl srandě dávno konec *10*
  • Ilian je zpět! *16*
  • uaxpk
    Nikdy jsem tu hru nehrál (karetní moc nemusím), ale vždycky se mi líbila stylizace. Ta grafika je prostě parádní, připomíná mi to film Heavy Metal.
  • 0011
    Dodneška mám někde figurku mortifikátora a i pár kartiček by se našlo, ale radši bych uvítal pořádnou
    důstojnou počítačovou hru, což opensource projekt Warzone 2100 nespňuje
  • A já už myslel že sem se svým balíčkem sám :) Všichni měli magicky
    • ales.smutny
      Na turnajích jsme chvíli celkem statečně vyrovnávali počet hráčů Magicu ve vedlejším sále :)
  • Byla to moc pěkná karetní hra kterou zabila inflace. Ultra raritní bojovník ze základní sady se čísly zdaleka nerovnal obyčejné kartě z následujcí expanse.Taky si pamatuji že stačilo vyvěštit bratrstvem soupeřovu knihovnu a bylo po hře
    • ales.smutny
      Jojo, nebo Ostrovan Grinder, bum bum bum bum do prázdna, těšilo nás...:(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit