Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestly bude demo určitě vyzkouším.Boužel mám takovej pocit, že letos to bude zase zklamání.Díly který podle mě ve své době stály za to byly jenom dva a to dvojka a 2007. *9*
  • Jack1947
    Radši RIDE? i když to bude pakárna. (ještě jsem nehrál). *7*
    • Kedze moj herny pocitac odisiel do kremikoveho neba tak ani ja:) ALe z videi mi Ride prislo ako take NFS s motorkami. Co neznamena, ze je to zle.

      Inak ked chce niekto daco realnejsie tak odporucam GP Bikes gp-bikes.com . Fyzika a spravanie motoriek je tam fakt vymakane. Len to nieje pre casual hracov, po asi dvoch dnoch hrania mam stale problem prejst trat bez padov. A stale je to len beta, obsahovo nic moc, ale zachranuje to podpora modov:)
      • Jack1947
        Pokud jde o mně tak mě motorky zas tak neberou a hrál jsem Superbike nebo jak se to jmenovalo, zasztaralá grafika a fyzika taky nic moc a pak ta jízda do okruhů, i když chápu že to jen o tom no.
        Rozhodně ne? btw lol Superbike zanikl ne takže zbylo jen Motogp což není taky žádná výhra. RIDE aspon docela slučně vypadá uvítal bych něco jako Jacked arkáda typu road rash které se myslím chystá. Reinkarnovat podobně jako carmageddon .
        • Tak co viem tak je road redemption, ten je zatial v early acces na steame. To by mal byt vlastne taky novy road rash ale ci sa chysta aj officialny remake to neviem.

          Ono Motogp som hral velmi davno:) Ale nebolo to uplne zle, usim este MotoGP 2 alebo tak nejak, pacil sa mi tam tutorial:)
          • Jack1947
            Nojo, ale to zatím nevypadá nic moc snad se to někam posune.
  • Ja si pamätám keď som ako decko hrával moto racer, neviem, či to robili týto istí vývojári....
    • Tiez si pamatam ako som kedysi stale hral dokola demo. K plnej hre som sa nakoniec nedostal:) Asi cas to konecne napravit.
      • odporucam tuto stranku http://ramal.free.fr/mracr_en.htm
        pozor na pochybne cracky kde je len 5 stupnova prevodovka a na ripy bez hudby,taktiez neodporucam hru spustat nad 30fps (najnovsi patch ma defaultne lock na 30fps plus funguje D3D,) lebo sa kazia animacie a motorka sa potom nenaklana tak ako ma (a je to potom nuda).
        • Ale tak ked je to na GOGu tak si to kludne za tych par sup kupim a budem mat pokoj:)
          • co som skusal gog verziu z torrentu tak tam bolo len 5 prevodov ale tak to uz mozno opravili
    • Moto Racer vydali francúzi Delphine Software International
  • To bude zase utržených hlav.
  • Vojta_Ilavsky
    Jako každej rok, nic novýho. *6*
  • Mart9
    Tak jelikož sezona 2015 začíná zítra, vyjde to dost pozdě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit