Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Promě za mne, klído jsou v tom i bez olympiády už ted velké prachy takže jen nabobtnají. Dpíš bych to viděl nejdřív v Asii.
  • cpát gamesy na klasickou olympiádu je podle mě nesmysl. Běh na 1500 se sice také vyvíjí o nové tretry a "aerodynamická trička" (trocha nadsázky - pro méně chápavé), ale v podstatě za 100 let jde stále o ten samý sport. Po spoustě dnes populárních her neštěkne za deset let ani pes (natož třeba za ty čtyři). Každopádně "velké" e-hry mají své turnaje, jenže myslím si, že nebude zájem to prostě sloučit do nějaké "e-olympiády" - tady by potenciál určitě byl. Navíc obávám se, že to bude spíš přecpané vyhypovanýma rádobyturnajema typu WoT nebo Overmatch.. které ale budou generovat spíše nudu tak jak už na běžících turnajích. Jak porovnat LoL a DOTu?
  • Proti esportum nic nemam. Ale mam problem ze se hrajou hloupe hry jako dota nebo cs. Starcraft jsem nezminil protoze I kdyz k te hre mam vyhrady, dobre se na to kouka.
  • Proboha jen nepoužívejte slovo esport, profesionální gaming,budiž,ale cpát do toho "sport", bože bože...
  • Zástupci esportu dali výboru na vědomí, že dokud nebudou všichni olympionici soutěžit na PC, tak o hulimpyjádu nemá master race zájem.
  • jamar28
    Ale jo, prskněte to tam, aspoň bude sranda.
  • otázka v čem by to bylo? Kdyby to byly MOBA tak tam bude LOLko a hráči DOTY maj smůlu, kdyby to bylo v DOTě tak je to zas naopak, když bude FPS v CS tak hráči z COD,Battlefieldu,overwatch... nebudou spokojeni. Celkový esport prostě nejde dát na Olympiádu (karty,FPS,strategie,MOBA,závody,fotbal,hokej,mobil atd.)
    • a ještě si nedokážu představit že za 4 roky budou hrát ty samý hry jako v roce 2024. Jak hodně se změnily hry za poslední 4 roky? Co by bylo na olympiádě před 4 roky a co by bylo dneska?
      většinou se mění jenom pravidla a ne disciplíny.
      • discipliny taky, kazdej poradatel ma pravo zaradit si tam nejakou obskuritu typu taekwondo

        bojovych sportu je taky milion a nejsou tam vsechny, treba takovy karate
  • Když jsou sport šachy... akorát nevim, jaký konkrétní hry by tam chtěli zařadit. Když už, tak něco, co chce pořádný skill.
    • kkING
      Sachy nejsou na olympiade
      • byly
  • Tak to uz tam muze byt taky cumeni na filmy na vydrz a zrani popcornu...
  • Jdu krásně proti proudu, když říkám, proč ne? :)

    S klasickým sportem to přeci má dost společného.
    Je třeba talent, oddanost a vytrvalost, spousta věnovaného času... A že se u toho člověk zrovna moc nehýbe? Docela bych řekl, že se u hraní cska zapotíte víc než třeba u střelby...
    Jistě se dá argumentovat tím, že by na olympiádě mohly být i různé karetní hry a podobně, ale ty hold nemají takovou sledovanost a komerční potenciál.
    Navíc to říkám jako někdo, kdo skoro většinu her, co se hraje na těhle turnajích fakt nemusim :-D Prostě nezaujatě.
    • Talent, oddanost, vytrvalost a věnovat tomu spoustu času potřebuješ u jakýhokoliv oboru lidský činnosti, pokud chceš patřit mezi světovou špičku. Ale jinak je mi to buřt, na olympiádu nekoukam a kvůli esportu rozhodně nezačnu.
    • Inquisitor
      Třeba zrovna Poker má dost velkou popularitu na to aby na olympiádě byl, ale taky tam podle mě nepatří, stejně jako hry. Stejně má každý svoje vlastní velký akce, takže je to zbytečnost.
      Mimochodem je to holt a ne hold :)
    • Tak narozdíl od karet máš při tom hraní i fyzický aspekt, přesnost, rychlost, reflexy, koordinaci atd, asi jako že střelba z pistole je sport a střela z plastové pistole u automatu s Virtua Copem neni *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit