Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pamatuju se, když vyšel Arkham Asylum, byl jsem z toho hodně skeptický. Říkal jsem si další komiksová slátanina, ale ono ne:-)U Batman AA jsem se skvěle bavil a patří mezi mé nejoblíbenější hry, ke které se pořád vracím. Už se nemůžu dočkat jak vyjde Arkham City.
  • Koupil jsem si Batman: Arkham Asylum na steamu jenom protože ta hra byla ve slevě. A nestačil jsem se divit jak kvalitní titul to je. Viděl jsem všude vysoká hodnocení, ale nějak jsem tomu nevěřil. A byl jsem nakonec mile překvapen. (Doufám jen, že to bude o něco delší!:)
  • dalsi wow ukazka,nepochybuji o uspechu
  • Podle atmosfery to vypada jak kdyby tu hru delal Ch.Nolan sam..holt vypada to skvele
  • Nicitel1993
    Já myslim že by ti spadla čelist i kdybys na videa koukal ale hned by si jí zase zavřel, když nekoukáš tak ti spadne až budeš instalovat a dřív než hru dohraješ čelist nesebereš :D
  • Lets kick some ice. Škoda že ho nedabuje Arný :D:D
    • no jo i když ten film stál za houno, on byl legendární :D
  • Já už se na žádné video z Batmana nedívám,chci aby mi spadla čelist až hra bude doma.
    • To jsme dva *4* Arkham Asylum bylo pro mě zjevením taky díky tomu, že jsem z něj dopředu neviděl ani jedno video. Dohrál jsem ho už 4krát nebo 5krát. Doufám, že u Arkham City to bude podobné *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit