Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dworkin

    V roce 2023 odešel ze serveru můj vrchní žalářník Václav Pecháček. Pro mě každopádně dobrý rok, už nejsem každý druhý měsíc na 30 dnů v díře.

    • A to je velmi VELMI špatně. 

  • Gulivera84

    A chtelo by to obnovit podcast s Karlem, to by mi udelalo fakt radost aspon jeden dil co dva mesice....

  • Gulivera84

    To je takovej ten lore, jako když někde ve hře, najděte list deníku, a po nalezení a přečtení všech se vám rozšíří povědomí o místním světě, ale taky je nemusíte čist, a nic špatneho  se nestane....🙂😎....tak to chapu ja....

  • verapohlova

    Nechápu smysl článku. Právě jste mě připravili o tři minuty života.

    • Corvus

      Pohlová, tvůj příspěvek má smysl asi jako reportáž o bábě pod kořenem... tvé starosti bych chtěl mít. Docela by mě zajímalo, co bys za ty ztracené tři minuty života vyprodukovala za kvalitu... kdybys o ně nepřišla. Sjela "novinky" na fejsíčku? 

      • LessPh

        Asi tim chtela naznacit, ze novinky na fejcu mely vetsi pridanou hodnotu nez tenhle clanek. Ja to odhalil vcas a za ty tri minuty videl spoustu shorts se zabavou nabitymi kockami... a bylo to fakt cool!

    • Stephano

      Naopak, když autor napíše něco hlubšího, co se netýká jen her, je to takový bonus.

      A nevím, jak jsi mohla ztratit Věrko tři minuty života, když už si zakázala ty internety a jsi navíc mrtvá... Nu což :)

      • Tak Věra taky čte dost pomalu, asi ta nevychozená základka má efekt. 

        Každopádně, Pavle, díky za článek a ať se ti daří. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit