Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bublavak

    Díky za článek Aleši. Budu se těšit v Geekárně na viděnou 😉

  • Článek pěkný, chybí všichni 3, ale Vašek holt ještě o fous víc..

  • dworkin

    Odchod Pecháčka je jedna z nejlepších věcí, co se tu za 22 let staly. I pro Aleše, pokud si umí dát dvě a dvě dohromady.


    • A důvod?

        • dworkin

          No ano, nějaký Svák se tady taky mihnul. Analýzu technického stavu hry redukoval na měření počtu obrázků za sekundu a nelibě nesl, když mu někdo připomněl, že tím ta práce zdaleka nekončí. Těžko říct, proč ten zbytek nedělal - jestli na to neměl po odborné stránce, nebo se mu jednoduše nechtělo pracovat. Už je to nakonec jedno. Je pryč a zapomenut. Snad vstanou noví  - a lepší - bojovníci. Zasloužíme si to.

        • 🤣

    • Snad ide len o pokus o trolling. Vašek hral hry, ktore ostatni clenovia redakcie obchadzali. (Fifa a podobne manazmenty, RTS). Uz len z toho dovodu bol platny clen timu. Ako moderator dokazal sikovne premostovat a posuvat dalej diskusiu vo Fight Clube.

      Nehovoriac, ze posobil ako editor, kde schopnost spisovnej cestiny musi byt na vysokej urovni. Obzvlast v casoch, kedy ludia nepoznaju ani svoj rodny jazyk.

  • Dik za to, že držíš tento skvelý team pokope. Sledujem všetky herne weby v našom priestore, ale prirastli ste mi k srdiečku najviac to všetkých. S rezervou! 

    Do nového roku by som si želal

    1. Viac recenzii od teba! 

    2. Vyskúšajte zasa nejaký nový videoformát. Napr. redakčný turnaj v rôznych hrách? 

    4.  Cameo bývalých členov redakcie vo fightclube.

    5. Retro :) 

  • romankubanektisc

    To že se rozpadl fenomenální tým: Aleš Smutný + Václav Pecháček je pro mne jednou z nejsmutnějších zpráv roku 2023. Věřím ve světlé zítřky, ale v současnosti nevidím nic co by mohlo tuto ztrátu nahradit. Games.cz vrať nám Vaška Pecháčka!

  • flash789

    Bětka no. I když bych ji sem tam nejradši zaškrtil, tak chybí.

  • Houdini

    Ja dokonca po odchode Vaška sledujem Games o niečo menej, aj keď moje začiatky siahajú do dôb starej gardy, keď ešte Vašek ťahal káčera. S touto stratou som sa stále nevyrovnal.  Až teraz som si všimol, že skončil aj Jirka :( aj keď nebol tak často vidieť, tak bude chýbať tiež :(

  • Jsem na tom stejně. Jeho ztráta zabolela nejvíce. Přesto velice lituju všech třech. Bylo by fajn je po roce pozvat třeba do games offu a pokecat s nimi jak se mají. Jinak článek skvělý a bylo by možná fajn kdyby takto napsal článek každý z redakce 🙂

  • Mně rady rok 2023 vzal Vaška. To je pro mě naprosto gigantická ztráta, která ještě dlouho nepreboli 😢

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit