Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MEA je dobra hra,ocividne vas nebavi coop,tehle coop her je porad jeste jako safranu,takze kazdej coop hrac je za toto rad,o singlu se bavit nebudu protoze me ani moc nezajima.a predstavte si hru kupuji jen kvuli mp. *5*
  • Ta hrea je čistej odpad.
    • Kolik máš v Andromedě nahráno?
      • Tolik co Jack1947..Celých 18 screenshotu *1*
  • Jack1947
    Jo hlavně že singplayr bude furt stejnej , wth ono to má snad coop ? *7* stejně je to hnus.
  • TheGGG
    měli bychom prostě všichni předstírat, že žádná andromeda neexistuje a nechat jen původní trilogii. ME:A je naprostá katastrofa a ukázka, že nové bioware je prostě neschopné (nemá zájem?) udělat kvalitní hru.
    • jamar28
      Ale to zas ne, ke katastrofě to má daleko, mějme soudnost. Já osobně to vnímám jako práci týmu nováčků na zavedené a významné značce. Nějak se s tím poprali a do dalšího dílu půjdou poučení z předchozích chyb. Takže já jim ještě šanci dám.
    • To urcite ne. Zahraj si to a uvidis, ze do katastrofy to ma hodne daleko. Veskerej hate je zvelicenej az hanba, 90 procent hateru jen papouskuje tu samou snusku hovadin, se kterou ani nevi proc by meli souhlasit.
      • TheGGG
        5 hodin v triálu a byla to hrůza, těch pět hodin jsem mohl strávit něčím užitečnějším... třeba koukáním do zdi...
      • Většina hateru to ani nehrálo viz. místní Jack, který se tu snaží o min. 10% podíl komentářu hry co viděl na fotce :)
        • Jack1947
          Není to dobrá hra to že se ti líbí je tvoje věc. Jistě zahraju jednou jen z togho nebudu natdšený stačí ?
          • O tom jaká hra je dobrá nebo špatná rozhodují ti co ji hráli/hrajou.
            • Jack1947
              Říkej si co chceš, mě to je fuk.
    • Jako když po Devil May Cry vyšel rovnou třetí díl, co?
    • Krescz
      tak to dělám u spousty posr*ných pokračování nebo "restartů" *15* a jelikož, si teď nemůžu vybavit, které to jsou tak asi úspěšně
    • Jack1947
      Přesně taková srágora jim neprojde
  • sipecka
    Tahle série byla vždy nadhodnocena, pokud nevěříte, stačí si přečíst moji dobovou recenzi *4*
    • Veskoslav
      A hele, transexuál se vrátil.
      • sipecka
        *4* pořád stejný sociopat
        • Veskoslav
          Říká někdo, kdo si hraje na ženskou a ještě k tomu hloupou ženskou? Jo, to sedí.
          • Jack1947
            Není to náhodou rozpolcenost/schizofrenie osobnosti ??
  • Je vidět, že v Bioware opět jedou jejich starou písničku a nepoučili se!
    1.) Něco se hráčům nelíbí? (např. tristní konec ME3, nebo jednoduchost ME:A)
    2.) V žádném případě tu otravnou část neopravíme, místo toho vylepšíme jiné prvky!
    • MrSanta
      Huh, já myslel, že zrovna u trojky se nějaké opravy na základě nářku hráčů dělaly. Jestli si dobře pamatuju, tak byl krapet upraven konec a vyhodili nutnost hrát MP, aby se mohlo dosáhnout maximální připravenosti pro finální boj. Nebo to bylo jinak?
      • Otravné a nenáviděné částí konce ME3 se vůbec nezměnili... jenom přidali tzv. "epilogue", kde se člověk dozvěděl osud jeho parťáků. To je vše.
        • A proc by meli menit konec? Co to je za kravinu? Nenavidene ty konce byly, protoze jsou lidi debilni, nic vic. Nevim proc by to mel někdo kvuli tomu menit.
          • Jedine dbil tu ses leda ty ... protoze vubec neslo o to jak je ten konec zpracovenaj, ale o to, ze oni nekolik let porad dokola tvrdili, ze kazdy jedno rozhodnuti bude mit vliv na zakonceni trilogie, a jako trilogii prave s timhle zasadnim prvkem to taky neustale propagovali.

            A vysledek? Vliv rozhodnuti byl presne NULA.

            Pricemz i ty prastary fallouty (1/2) berou v potaz rozhodovani hrace. A to nejen na zakonceni hry, ale i v jejim prubehu. Ghulove napiklad muzou prezit ... a nebo se taky jednoho dne vratis a sou vsichni mrtvi ... a kdyz skoncis, tak se dovis, ze tvoje rozhodnuti pomoct XYZ vedlo k tomu, ze vzniknul otrokarskej stat ... nebo ...

            Jinak receno, vsichni s mozkem ocekavali, ze zakonceni bude odpovidat tomu jaka rozhodnuti v prubehu serie udelali, ze kdyz nejakej druh vyhladej, ze to bude vypadat jinak, nez kdyz ho nechaj zit atd. A ne ze nakonci prijdou na krizovatku, a vyberou si, jestli doprava doleva nebo rovne ... lol.
            • Jack1947
              Neřeš tohohlwe místního blba, on už je prostě takovej *3*
        • MrSanta
          No, aspoň něco.
          Díky za upřesnění, já trojku nikdy nedohrál. Nějak mě to přestalo bavit.
  • MrSanta
    Velmi dobrá hra redakci příliš neoslnila. Chlapci (a děvčata), vy jste nějak nároční *1*

    EDIT: zřejmě dochází k nedorozumnění (soudě dle Derpa a kostěje). To, že je hra velmi dobrá, netvrdím já. Beru to z Jak hodnotíme, viz odkaz: http://games.tiscali.cz/jak-hodnotime.html#rating7
    • ringmancz
      sedmičková hra je přesně taková, která neoslní ani neurazí
      • byla to sedmička s odřenýma ušima, takže spíš šestka. A vzhledem k tomu že herní weby používají stupnici 5-10, tak se dá říct, že je to odpad.
        • sedmicka s odrenyma usima je sedmicka....neni to spise sestka, kdyby to byla sestka tak je tam jine cislo
          • Podle jak hodnotíme a toho, co psal v recenzi Honzík Sluníčko, je to 4.
        • Kozy
          Obvzlášť u série jako je Mass Effect.
    • kostejnesmrtelny
      Není holt každej SJW, na který je to zjevně mířený *3*
      • jamar28
        Proč by to mělo být pro SJW?
      • Ne, není to mireny na nikoho. Zajimalo by me, koho takova kravina napadla.
      • Sorry,ale co znamená SJW?
        • Social Justice Warrior. Lidi dovolávající se "spravedlnosti" a "rovnosti" ve "všech" směrech, který ignorujou všechno podstatný jako např. justiční právo, svobodu jednotlivce a názoru a vůbec všechno, co by je mělo zajímat. Místo toho chtějí, aby se měli všichni stejně mizerně jako oni.

          Např. ošklivý tlustý holky se nerozhodnou dát do kupy, ale dožadujou se relativizování norem krásy, aby mohly dál žrát burgry, vypadat jako velryby a necítít se provinile. Šikanujou ostatní ženy, který taky nevypadají jako obézní chlapi a ještě mají tu drzost si říkat feministky. Často taky bojujou za "práva" někoho, kdo o to ani nestojí, viz pozitivní diskriminace gayů a lesbiček, která přijde homosexuálům samotným otravná. Samozřejmě ty bludy nejsou ani z jejich hlav a jsou to zmanipulovaný blekotající zombies.
          • kostejnesmrtelny
            Anonymní kolega tady to popsal dobře, ale ten nejzávažnější aspekt vynechal:

            Ono bohužel občas nejde jen o bezzubý fňukání, ale v západním světě se určitý... skupiny těhlech jedinců nezdráhají například nátlaku na zaměstnavatele, kterej pak (vlivem marketingovýho oddělení, který se snaží odstranit jakoukoliv "skrvnu" na pověsti společnosti) dotyčnýho vyleje.

            Dobrej příklad je třeba smutná situace, ve který se ocitl Matt Taylor, astrofyzik zodpovědnej za úspěšný přistání sondy Rosetta na kometě. Zjevně neuvěřitelně chytrej, fundovanej člověk, kterej se provinil tím, že si pro interview vzal excentrickou košili. Poté, co přistál se zatracenou sondou na zatracený kometě!! Vřele doporučuju trochu pogooglit (a připravit si panáka).

            U nás to zatím není takhle rozjetý jako třeba v USA, kde se už i profesoři na univerzitách bojí o určitých tématech vůbec mluvit, protože je skoro nemožný zaručit, aby se někdo z posluchačů necítil něčím uražen, nebo pobouřen.

            Myslím, že tahle dnešní "kultura pobouření" je nebezpečná, ohrožující svobodu jednotlivců a názorů, jak už kolega napsal, a to nehledě na to, že některý z názorů, který SJW tlačí jsou ve skutečnosti prospěšný (ne, hnutí Health At Every Size mezi ně fakt nepatří *1*). Domnívám se, že je třeba začít trochu tlačit zpátky, třeba tím, že budeme ovlivňovat společnosti, které SJW skupinám ustupují tím, že nebudeme kupovat jejich produkty. Jako třeba Bioware *5*
            • Jack1947
              Já bych jim ten komunismus přál!
          • Díky za vyčerpávající odpověď *2*
            • Takže něco jako "Hnutí za stejná práva nestejných výšek" z Ankh-Morporku *15*
    • V tomhle čistě jenom záleží na vašich osobních nárocích. Když se vám ME:Andromeda líbí, tak asi holt máte příliš nízké nároky.

      Je to jako v reálném světě. Jsou lidi, kteří chcou kvalitní auto a koupí si aspoň W. Passat, zatímco jiní se spokojí s Žigulíkem a myslí si, bůhví jak to není dobré auto *7*
      • Kdyz se nekomu Andromeda libi, tak to není protoze ma nizke nároky, ale protoze chape ze veskery hate je jedna velka snuska kravin zalozenych na naprosty ignoraci. Ta hra je monstrozni, kvalitne udelana, s par chybama, ktery jsou naprosto prijatelny vzhledem k velikosti a komplexnosti. Po 25 hodinách hrani je to krasne videt.
        • Kompost
          prvy rozumny nazor. mam v tom nahranych zatial 64 hodin a zrejme nehram rovnaku hru ako miestny stazovatelia.
      • Pokud se tve osobni naroky odviji od vkusu druhych, jsi holt odsouzen snit o jizde ve Ferrari, aniz bys na to kdy mel ;-)
        • Jack1947
          Ferrari je zbytečnost ani v Německu už by mu to nebylo moc platné
      • já mám Mazdu 6. MEA je taková Dacia mezi hrama.
        • jamar28
          Chceme-li se držet aut, tak MEA je tohle https://www.youtube.com/watch?v=l-0WYnq8bBI.
        • Dacia už dnes nie je vôbec na tom zle, práve naopak...
        • Jojo, tohle je taková prorezlá stará Dacia slepená po totálce dvou jiných a následném vytopení :)
      • MrSanta
        Já Andromedu nehraju a nehodnotím.
        Narážím na oficiální popis u hodnocení 7/10, který má redakce pod odkazem Jak hodnotíme u každé recenze. Přišlo mi to úsměvné.
        • O tak. Váš původní koment byl zavádějící.
          V tom případě je potřeba poznamenat, že bohužel tou tabulkou "jak hodnotíme" se nikdo z redakce Games.cz vůbec neřídí.

          V reálu hodnocení u AAA her 5/10 je někde na úrovni "odpad" !

          - Zlé jazyky by řekli, že se jedná o snahu zalíbit se velkým vydavatelům her *10*

          - Já to ale vidím z jiného hlediska: finance! Cena hry se vždy promítne do hodnocení.
          Redaktor, který dostal hru k zrecenzování zadarmo, automaticky přidá k hodnocení pár kladných bodů.... zatímco obyčejní lidé, kteří za hru vyplázli 1600kč budou mít mnohem přísnější měřítko!!
          • lol

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit