Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevim proc ale bf3 je uz stejna jako cod rambovka bf2,bf2142 nej
  • Bohužel, těm co blbnul BH bude blbnout i MP u R... pěkně mě to štve a asi už nikdy v životě do AC nepůjdu. Hlavně né kvůli MP... je sice pravda, že to vyhledává o něco rychleji ale třeba 10 minut nic potom dám nové vyhledávání a najde to hned. Furt je to bída!!...
  • Hm tak to je hodne rasisticka hra :´(
  • Multiplayer v AC hrách je velmi specifický a má své kouzlo, ale přeci jen bych uvítal i šermířské souboje v rámci úkolových kooperačních misí, kde by čtvrtka serveru byla zabijáci, zbytek hráčů templáři (obměna by probíhala po jednotlivých taženích a nebo po časovém limitu).

    Nicméně právě zde se projevuje nedotaženost soubojového systému série Assassin's Creed. Ubisoft to ví, a proto do hry více hráčů úmyslně nezabudovává přímý boj jako v singleplayeru. Nakonec proč ne, aktuální koncept AC multiplayeru funguje taky.
    • Ten soubojovy system je delany primarne pro singleplayer. Trochu to chapu, vyvojari chteji aby se hrac citil jako jedinecny bojovni. A mozna je i dobre, ze MP nema sermirske souboje. Je to takto mnohem napinavejsi :)
  • To bude stejná blbost jako MP Battlefield 3.
    • morik
      Ani já netahám BF a Cod do Assassins creed diskuse.
    • Mazii
      Jestli si myslíš, že multiplayer v Battlefieldu 3 je blbost, tak si ho buď nehrál, nebo seš Cod fanoušek. Já hrál Cod 4 online a MW2 a teď hraji Battlefield 3 a musím uznat, že je to jiné kafíčko. *3* P.S. Doufám, že PC verze Assassin's Creed Revelations nebude blbnout jako Brotherhood, kde se agenti vyhledávají pů hodiny někdy vůbec a někdy zase hned...
      • Hrál jsem všechny tebou zmiňované hry a musím uznat to,že pokud hraješ všechny tyto hry a psychicky jsi se při hraní nezhroutil,tak máš můj respekt.Tyto hry jsou to nejvíce ubohé a nezábavné co jsem,kdy viděl,protože zmrvit takovou dobrou serii mam samozřejmě namysli BF serii COD už je dávno ztracené a to,už od 4 dílu.A jestli jsi myslíš,že tyto hry jsou,tak dobré,jak tvrdíš,tak lituji tvé peněženky sorry peeněženky tvých rodičů.
      • Battlefield 2,2142,Bad Company,to byly hry s opravdu dobrým MP bohužel vývojaři DICE dokázali nemožné-tedy skloubit špatné vlastnosti BF a CoD.
      • Fanoušek CoDu nejsem, jeho MP je stejně blbej jako Battlefieldu 3.
        • Obvious troll is obvious...
    • AkA_AnarKy
      Nekrmit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit