Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dag0
    takže v listopadu začne zase mlata :) těch 64 lidí na servru je prostě dokonalý
  • lepší multiplayer nepoznám ako battlefiled z bojoviek
  • Přišlo mi celej scenař hrozn nahranej zajimalo by me jak dlouho to trenovali
  • TOTO JE LEN DATADISK ! (za plnú cenu)
  • Najviac som sa zasmial, keď dali záber na hráčov, pred nimi klávesnica a myš a všetci tam držali v ruke gamepad : D
    • Podle me tam ty kompy byli jen na oko , aby si kazdej myslel ze ukazka je z PC verze . Ta grafika mi prisla jak z konzole :D Ale stejne se tesim . Kdo tu pise ze je to stejne jk Bf 3 . Je videt chlapci ,ze toho moc nahrano nemate . Ja ty rozdily videl hned :)
  • lol - uplne to samy jako bf3... takze zustanu u nej.
    • Stejne jak super megduper omalovankovy Betafield 3? Tak mne nikdo nedonuti za to utracet prachy a radeji vyuziju slev u bohemky a doplnim sbirku adonu na Armu II.
    • Lidem uz se fakt dneska nejde zavdecit... Me treba BF 4 prekvapil a to jsem od nej moc necekal, jsem rad, ze jde v krocich trojky a pridava postupne nove a nove veci. U trojky jsem stravil mnoho hodin v MP. Tady to vidim stejne :D. Uz at to je!
      • Musim souhlasit , sem na tom uplne stejne :)
    • Miserius
      A "nova" videa z "novych" CoD dilu te vzdy ohromi?
    • Nejdříve si puśt video než začneš komentovat
  • To je hodně hrané tím způsobem že nestřilejte prezentující squad jen je trohu potlačte. Jo a taky jsem nemohl z těch momentů jak je tam netrefoval ten v tom vrtulníku, ale pak byl ten dechberoucí moment kdy hitnul hrajícího raketou. Asi už jsem moc z Red orchestry 2 a Rising stormu zvyklí že i pistol těžce zraní, ale tak raketou dit' ten šrapnel by ho roztrhal na kusy.
    • Miserius
      Ty bys na E3 udelal prezentaci kde by prezentujici squad zustal spawn-kempovan 20 minut?
      • Ne tak jsem to nemyslel, přece jen by to nemuselo být až tak moc naoko.
        • Miserius
          Hodne naoko to bylo no, ale kdyz to ma byt efektivni tak co jim zbejva...lepsi nez to co delaj nekteří, ze to je naskriptovany uz od menu a ovladac ani držet nemusí...
          • No skripty v multiplayeru to snad né.
            • Miserius
              V multiplayeru no, ale napr lonskej pru*er Aliens kdy to demo z vystavy ani nebylo ze hry ale proste predrenderovanej filmecek, nektery ty hry tam jsou taky vpodstate jen filmecky s dodanym interfacem at to vypada jako gameplay *12*
  • jednoduche BF4 = BF3 + commander a interakcia s prostredim
    • Ale proc ne??? + novy engine
  • Vždycky, když je na Games.cz nějaký video, tak je to signál k tomu otevřít si YouTube a najít si to tam. Udělejte prosím něco s tím přehrávačem, blbne tam seekování, občas to hodí File error a celkově se to chová dost nedeterministicky a ve výsledku nepoužitelně. Chodím sem rád, ale přehrávání videa je zde dlouhodobě problém.
  • Koukám, že s Battlefieldu se stalo Call of Duty.

    Za starych časů, by se tohle všehcno vešlo do datadisku.

    ps: Přestaňte už všude cpát ty tablety ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit