Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jojo.....Crysis byla další zbytečná s.rr.a.č.k.a. Hezká grafika a tim to zhaslo. Ještě, že si hry nekupuju, ale používám svýho kamaráda piratebay.org ;) to sem dobrej co? hatujte mě "poctivý" kupující :-D. Sem dokonce takovej "frajer", že za 16 let, co hraju na kompu, tak sem stáhl asi milion her a hrál v podstatě všechno, co sem chtěl. Já vlastně nikdy nešel do obchodu, abych si koupil hru (až na Deus Ex 1, Deus Ex Human Revolution, Stalker SoCH, Stalker CoP,Hidden&Dangerous, ARMA 2)....a nikdy to neudělám, to jsou vyhozený peníze :( nic jinýho NEKRADU, ale ty hry prostě budu KRÁST do smrti......protože si to jako zlodějíček odúvodnim tim, že až na pár výše zmíněných titulů nebyl důvod za ty ostatní odpady, co jsem hrál, platit. Sem na černý listině a kvúli MĚ A MĚ PODOBNÝM PŘECI NECHTĚJ VYDÁVAT NA PC!!!! :_D
  • Tak pre mna osobne cela Crysis seria je stale iba ukazka technologie nic viac. Pribeh jednotky a v podstate aj dvojky zlata priemerny scenarista/designer. Fakt nic napadite. Tak isto nechapem kde sa zrodil ten pohlad na Crysis ze to je sandbox alebo open space. Vsetky Crysis hry maju normalne levely ktore sa nacitavaju. V C1 bol pocit otvorenosti vdaka tropickemu pralesu a trochu vecsim levelom nez povedzme v beznych FPS ale stale to bol uzavrety level. To iste v C2, tam mozno este viac ako v C1, vdaka tomu ze sa to odohrava v meste. Mne je to osobne jedno ci je hra sandbox alebo "tunel" pokial je dobra a zabavna, len nechapem preco sa prave ta otvorenost pri Crysis hrach tak presadzuje. Potom GTA alebo Skyrim su MMORPG ? Pre mna osobne su najvecsim negativom designerske rozporuplnosti v celej serii. Napriklad taky nanosuit oblek vyzera na jednej strasne super ale pritom zasa, oproti inym hram, az tak brutalne nezvysuje moznosti hraca. A v MP je nanosuit komplet problem.
  • darthak
    back to green hell, yihaaaaa
  • Jak tak projíždím hlavní stránku a jedním očkem kukám na obrázek, tak si říkám: "Hmm, Crysis. Nuda. Sakra, voni tam jsou dinosauři?!!".*8*

    Hmm... škoda... nejsou *15*
  • Radioaktivni_surikata
    Otázka pro někoho, kdo hrál Crysis 3. Má to pořád tu cheatující AI? Dvojku jsme zkoušel hrát na post-human warrior, ale musel jsem to snížit. Jednak mě byli schopný zahlídnout na pár desítek metrů za křovím a v řádu milisekund do mě začaly všechny npc na mapě pálit, a jednak mluvím o tom super bezva spawnu. Jak jsem jak blbec použil to jejich tactical vision, označil si enemáky, skočil ze střechy a v letu dolů vidím, jak najednou půl metru nad zemí blik, a už tam stál další enemák, kterej tam předtím vůbec nebyl, a ještě za letu do mě začal pálit. Fakt super featura. Post-human alá Cloaked 24/7. Díky nechci. Crysis 3 bych si dal, ale jestli AI opět cheatuje stejným způsobem, tak nic moc. Dík předem
    • milos.bohonek
      Takového podvádění jsem si v Crysis 3 nevšiml. Díky luku se přímo nabízí, aby se hrálo v cloak režimu a jakž takž stealth.
      • ale je tam a jeto jeste horsi nez ve dvojce, pr. v lokaci je treba 5 nepratel vsechny si oznacis jeste nez stihnes nekoho zabit tak jich je tam 5 dalsich kteri tam predtim nebyli
        • Radioaktivni_surikata
          Fakt? Co se dá dělat, tak ještě počkáme. Pořád to ještě něco stojí... A dík.
  • Priznam sa Crysis 3 som ani nehral, nejak ma nemal moc cim zaujmut a nechcelo sa mi vyhodit za neho peniaze (uz peniaze za C2 ma mrzia). Preto by ma celkom zaujimalo ako moc je C3 vobec aktualne hrana. Celkovo mam pocit ze ta krivka zaujmu pri C3 je este strmsia ako pri C2 alebo inych hrach. Ano zo zaciatku velky zaujem, hlavne koli techonologii ale o to vecsi prepad/updadok po vydani. Hra to vobec este niekto ?
    • Taky jsem pořízení C3 odložil po (pro mě naprosto průměrnou hrou - 5/10) dvojkou. Mulťák trojky ty betě mě bavil, obzvláště ten Hunt mod...teď už je rozumná cena, tak bych pořídil, ale taky mě zajímá jestli se to hraje... C2 je na PS3 uplně mrtvá už snad rok, možná víc
      • Radioaktivni_surikata
        Dvojka průměrná? To nejspíš říkáš na truc, že to není v tak otevřeným prostředí jako jednička a že to vyšlo i na konzole. Vizuál je bezkonkurenční (ani takový opěvovaný BF3 se nechytá a navíc neběží tak svižně), hudba nádherná, level design dobrej (i když to není tak otevřený, pořád to není skript tunel a dá se tam vyblbnout), feeling zbraní dobrej, opět je tu nanosuit... Nechápu, proč tam Crytek nacpal mouse smoothing, ale jak to vypnout přes konzoli bylo známý prakticky od prvních dnů a v zápětí vyšlo několik utilit, který to elegantně řešily, takže v poho. FoV to samý. A že DX11 dodali až patchem? To je sice divný, když se tím tak kasali, na druhou stranu to i v DX9 vypadá mnohem líp než spousta her, co se DX11 kasá ale využívá ho minimálně a kdyby se to nerozkřiklo po netu, pochybuju, že by si toho větší část hráčů vůbec všimla :)

        Upřímně mi na tý hře vadí akorát výše zmíněná AI. Dá se na to zvyknout a přizpůsobit se, ale když se vám někdo spawne za záda nebo přímo před oči, tak je to blbý, to se prostě nedělá. Příběh je těžký béčko, který ospravedlňuje lineární průchod hrou, ale o tom nebyl ani první Crysis. Těch několik zaváhání u mě hru nestrhá a označit to za průměr je podle mě silný kafe. Kéž by těch "průměrnejch" her vycházelo víc *3*
        • Hral jsem na PS3, takze grafika nic moc oproti PC (na ps3 proste jen rozmazanej obraz + lens flare. AI byla docela dobra, to nepopira. Jinak ale neskutecne nudna a nezazivna hra (opet, podle me)... Opravdu to hodnotit tak dam 5, mozna 6/10... Není to z trucu, nebo si toho alespon nejsem vedom *2*
          Jo a jediny co se mi fakt libilo a zustalo mi v hlave je soundtrack...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit