Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hra se mi nelibi neni to klasika staveni budov atd.. hrala jsem ji chvili ale hned jsem ji smazala nijak me nenadchla radsi si zahraji warhammer soulstorm
  • Neznáte nějakej cheat do Chaos Rising ja se tam zasek na jednom bosovi kterej se furt regeneruje dam ho max. do pulky a on mne pak utaha dojdou mi vsekere (energie/mana) a proste se prez nej nedostanu...
  • Já jsem si teď koupil DOW2 a Chaos Rising (gold edice za 9 liber včetně poštovnýho). Takže počítám, že Retribution mě taky nemine časem. Jen to otravování se Steamem a GFW live si mohli odpustit
  • aj z poctu prispevkov v tejto diskusii je vidiet ze ludi tato hra nezaujima
    • P.S. navyse 50% z prispevkov tu napisali asi 3 ludia
      • Ysquanir
        Taky me to prekvapuje. Kor kdyz na Steamu patri DoW II mezi nejprodavanejsi hry. A u nas to apparently nikdo nehraje a nikoho to nezajima. Chjo.
      • no Warhammer je jen pro fanousky ostatni si to pletou s SCII. Ja treba nehraju s miniaturama ale zato mam precteny vsechny knihy co jsou v CZ a ted jsem se pustil do Horuse *3* a pc hry hraju od Chaos gate
        • dow 2 je predovšetkym solidna strategia, myslim ze je ovela pristupnejsia pre casual hracov ako strebars SC 2, netreba sa ucit moc buildordery hranie je jednoduchsie. Tak sa divim
        • horuse česky nebo anglicky?
          • zatim v anglictine ale letos ma vyjit 1dil i v cestine (nekde jsem to cetl na foru ale nemam to potvrzeny)
  • Pujdou jednotky z ChaosR - Last Stand i v Retribution ?
    • Jestli koupíš Retribution, budeš mít ve hře vše z DoW2 a CR kromě kampaní. *3*
    • Jestli myslíš zachování jejich úrovně, tak podle všeho ano.
  • Tak já jsem velký fanda Dawn of War a přestože nejsem dobrý taktik tak si betu doopravdy užívám.Nejvíc se stejně těším na singleplayer, až si zahraju kampaň za IG :). Ale ten multiplayer se mi zdá trošku nevyvážený, Noise Marines bych strčil až do tier 2 :(.
  • Na DoW oceňuji že tvůrci po každém datadisku dodali další frakci na hraní a o hráče se fakt starají. Pro mě je to jasná koupě *5*
  • No vypadá to bombasticky, taky že betu pilně hraju(spíš bych chtěl, holt chybí čas :)). No a taky, že už mám předobjednáno. Obzvlášť na Last Stand se mi třesou nohy. *5* Snad jedinou vadou na kráse jsou ty superjednotky, které jsou s podporou jasnými matchwinnery. *9*
    • Ysquanir
      Ale tak to bylo vždy. Už v původním DoW II v podání Terminator mariňáků, nebo Avatara. Součástí každého multiplayerového zápasu je zákonitě to, že s nepřítelem udržíš krok, nebo ještě lépe budeš ho stát tolik surovin a victory pointů, že se k superjednotce nikdy nedostane.
  • Pro mne, jako fandu Wk40, takřka pivinnost, jen doufám, že případná III. řada (uvidíme v létě), půjde ve stopách Dark Cruisade.
    • Taky doufám že to půjde ve stopách jedničky, ta byla totiž zábávná, a nebyla to taková sračka.
      • *6*
  • wtf black OPS je lepčí!!! *11* *11*
    • Black_Hand
      no taak. pokud chces trollit tak bud kreativnejsi.
      • bL@cK ooPS iIiIiIiIiIiIiIiIiIsSsSsSSsSsSsSsSsS beeeeeeeeeeeeeeeeeeesSSSSSSSSSSSSSSSSttt
        třeba takhle?
        • Black_Hand
          jde o to aby to nekde moh vzit vazne, jinak to je neuspesny troll. takze treba "HALO WARZ JE DALEKO LEPSI! nechapu jak nekdo todle muze hrat?!1"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit