Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • inak, co ste zasa spravili s tymi reklamami?? mi tu vyskakuju vo videu kazdu chvilu :/
  • ooo, ano :P T-103...tak toto sa mi teda bude pacit :) neviem, ako to sice bude s nabojmi, ale vyzera to na fajn multiplayer prestrelku :) a to mi v RE (hlavne v poslednych dieloch) velmi chybalo....ja rozhodne idem do toho....
    vychadza to teda na PC ?? a kedy asi??
  • Ja polykal sklovinu už při RE4. Ted už je mi to jedno, ztratil sem naději :-)
    • OMG RE 4 byla nejlepším dílem série tak co valíš
      • omg rikad ze RE 4 je nejlepsi dil serie je ta nejvetsi hovadina RE4 udelal z RE akcni hru a ne survival horor RE:operation RC bude dobra jako multak ale jako survivar horor ne protoze jedine dobre dily RE jsou RE1-2-3 RE outhbreak1 a 2 (kdyz se dali jeste hrat pres net jako coop) dal uz to stoji za bačkoru QQQ- de vydet ze si nezazil Eru starych dobrych her na PS1
        • A jde vidět, že ty jsi éru starých RE zařil a až moc na ní lpíš.

          RE4 byla jedna z nejlépe kriticky přijatých her historie, to zůstává faktem.
          • prave ze na ni lpim protoze ostatni re nikdy neprekonaly stare RE v prodejnosti a popularite a hromada lidi to vidi stejne stary fallout je taky best ale Fallout 3 neni to prave a hromada lidi to taky psala a prave tyhle zapaleni fanousci si ty hry kupuji a ne ztahuji z netu
      • Tak na tom se rozhodne neshodneme :)
        • Já ti nevím.

          Velmi často bývá zmiňován jako nejlepší hra 6. konzolové generace.
          • ZvacA
            To sice ano, ale tyhle statistiky ještě z ní nedělají " nejlepší díl série ". Komunita to vidí trochu jinak, ačkoli samotnému mě nevadil ani čtvrtý díl a nevadí mi ani připravované OpRC pod Resi značkou, střízlivě člověk nemůže popřít fakt, že za nejlepší díl v sérii se všeobecně považuje RE2. Subjektivně to záleží sice na každým, zda je mu milejší díl první nebo třetí, nebo všechny tři dohromady, zda to někoho víc táhne třeba ke čtyřce, ale RE2 je prostě na špici a to si dovolím tvrdit nezaujatě, bez jakýchkoliv nostalgických a vzdorovitých názorů o tom, jak nebyly první tři díly nejlepší atmosférou, hratelností, zpracováním a bla bla bla... je to zcela střízlivé uznání faktu, že RE2 dodnes oblíbeností, koncepcí a promyšlením zazdí i čtvrtýho Resiho, byť jsou tak rozdílní a mají své specifické kvality.

            Avšak, ty díly by se neměly tak radikálně srovnávat, každý nabídne tu svou kvalitu, i v případě těch novějších. Jistě, nejspíš se shodneme všichni na tom, že první tituly, pro někoho i včetně spin-offů jako Outbreak řada, patří přesně mezi to, co tak senzitivně lidi jako pojem Resident evil, vnímají a pamatují. Ovšem nebál bych se říct, že ať už byl vytvořenej všelijakej díl, pořád se nejedná o tak katastrofické kousky, které by se musely posílat ke kytkám.
      • ZvacA
        No zcela objektivně, nejlepší ze série určitě ne. Na to byl moc "jiný", ale rozhodně ne nezajímavý, ale naopak dobrý.
  • Jsem zvedav jak dopadne PC verze, pokud nakonec vubec bude.
    Ortodoxni REsisti musi zkratka spolknout horskou slinu a cekat na dalsi regulerni dil serie, ostatni se muzou bavit (pokud bude dobra hratelnost).
    • ZvacA
      Definuj " ortodoxního Resistu ". :D A PC verze bude, no starost.
  • Vypadá to nedobře.

    Jo, pokud tam nebudou technické problémy, nelogičnosti v gameplayi a prostě žádný blbý chyby, tak by to mohla být dobrá hra na vyblbnutí s kámoši.

    Samozřejmě je tu fakt, že to "šlape" na RE sérii... někteří to unesou, někteří ne.
    • EuroSamurai
      Ale vypadá to něco co by se mohlo dobře prodávat -spousta výbuchů,krve a kulek.
      • Hmm, no ano, to je taky třeba brát v potaz a nějaký kozy se určitě taky najdou...

        Ale ještě lepší bylo kdyby tam byli teroristi místo zombie.
        I když třeba tam budou zombie teroristi!
  • Nemůžu si pomoc ale vypadá to mizerně!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit