Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem dneska "koupil" zadarmo na Epic games a chvíli hrál. Zatím mě to baví a vypadá to hezky, jsem zvědavý jak dál.

  • VladanD

    Jsem netušil, že Šárí (snad nevadí, jinak Šárka) hraje tahovky. Ta holka nepřestává příjemně překvapovat. Díky za hezkou recenzi :)

  • bukrr

    Super recenze! Jen musím zmínit: eskort a bránící mise jsou ty nejnudnější a neotravnější mise ve hrách obecně! Prosím, takový ne :D 

  • triptich

    ok, takže idem pohľadať gameplay. recenzie sú dosť vlažné a protichodné, tak či sa oplatí investovať peniaze. 20 hodín na priemerný príbeh a nulovú znovuhrateľnosť (o tom počúvam) je pri ťahovke málo. tu ale čítam, že sa to oplatí.

  • Díky za pěknou recenzi. Jdu koupit.. 

  • MYZ 9/10 - nic nečtěte, pro ty co mají rádi XCOM jasná volba. Jen délka cca 20h v závislosti na zvolené obtížnosti. Zatím technicky neodladěno.. hodně reportů na steamu.

    Recenze proskákána, nedává moc smysl, a jsem moc zvědav na zítřejší výkon Ms. StandarTy v GP. Přichystám si na večer Popcorn:DD


    • no prave, koukal jsem na steam a tam zase az tak nadseni nejsou

      • Co jsem pročítal recenze, tak jsou nadšení.. dej si filtr na negativní a všechny jazyky, ty důvody, který tam jsou pak napsaný se týkají povětšinou technického stavu nebo délky hry.. sem tam něco individuálního, aktuálně 78%. Za mě pecka. Na RPS - Bestest best, což je pro mě známka kvality.  

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit