Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kde sa to sakra stahuje? Na UBI strankach nic nemam ako download alebo take nieco.
    • vlastne, to by me zajimalo taky..
  • zrovna stahuju pirates of burning sea. škoda že ty lodě nejsou tak zpracovaný jako tohle
    • Jestli chceš simulátor plachetnic tak si sežeň Age of Pirates je to fakt nářez.
    • Inquisitor
      Taky hraju, není to špatný.
  • Jsem pro, aby se hry začaly pojmenovávat podle toho, kolik nabízí původní hra a kolik nabídnou DLC.

    Může se to jmenovat třeba AC:6/10, pak přijdou DLC 3/10 + patche 1/10
    Nebo Elder Scrolls 0.4, 0.1 DLC, 0.5 mody komunity
    Call of Duty MW4 = (sqrt(MW3))+0.1 + 0.01 DLC

    Ať lidi ví, co kupují... :p
    • Chlape pobavils mě na večer. Nelze než souhlasit. Nechápu ty mínus, nejspíš proto, že dneska už nejsou děti natolik inteligentní, aby rozpoznali nadsázku, recesy, ironii...
    • Bože..za co???
    • JohnyTheZik
      proc zrovna odmocnina z MW3, kdyz je to to samy :D?
  • PS: nie je to cervenokabatnik, ale cervenokabatnica :)
  • rhaegar
    Popravdě nic horšího z AAA her letos nevyšlo než AC 3 dokonce Dishonored bylo lepší, ikdyž možná ME 3..sakra já se nemůžu rozhodnou letos vyšlo tolik herních odpadů..ještě mě napadlo nové COD... opravdu letos je na výběr. PS. Těším se na reakce zdejších Vešek
    • Tebe měl fotřík radši vycákat do záchoda:-) AC3 pařim od rána do večer a má hodně chyb co mě štvou, ale i tak je to jedna z nej her tohodle roku. Jiná hra mě takhle nevtáhla a o tom ty hry snad jsou a ne jen o zářezu mam dohráno další....
    • Hele, vis co, zahod komp a uz nic nehraj. To je jedina smysluplna reakce na tvuj vykrik
    • Amen bratře
    • Nevím proč všichni AC3 tak moc kritizují, pro mě je to hned po druhém díle nejlepší ze série. Ve hře je i po dohrání příběhu pořád co dělat. Mám odehraných bezmála 50 hodin a hru mám splněnou na nějakých 87%. Dishonored jsem sice nehrál ale vypadá to na dost dobrou hru. A Mass Effect 3 je také moc dobrá hra. Kromě toho konce, teda.
      • Jazz
        Mně to popravdě zklamalo, čekal jsem od toho fakt příliš.
        Ale jinak naprostý souhlas. *3*
    • pravdu díš
    • Dobře ty, souhlas :) Dishonored a Alan Wake je to nejlepší co jsem tento rok hrál.
    • dishonored je nejlepsi
  • Spiker01
    Není to pro Xbox, ale ps3! Ubi spolupracuje se sony
    BTW : Majitelé Freedom edice tohle dlc dávno mají...
    • taktiez rozculeni majitelia Digital Deluxe Edicie na PC....medzi nimi aj ja....kupil som si aj Season Pass....a hla, prve DLC mi da to, co som uz mal, ked som kupil tu Deluxe ediciu....ubisoft uz nikdy viac....
      co sa tyka hry, mal som problemy, kym nevysiel beta driver na moju graficku kartu....odvtedy slape vsetko ako hodinky, ani pokles FPS ani nic podobne...
      a dej :) dej je dost zvratovy a castokrat ma prekvapil....a to som asi mozno v polke hry....za mna inak palec hore...
      • Ony nakonec všechny exkluzivní DLC co kdy pro všechny hry vyšly nakonec stejně pustili na všechny platfromy ne ? Je nějaké DLC, které nakonec na všech platformách neskončilo ?
        Mám za to, že ta exkluzivita DLC je jen u vydání.Pak už to dostanou všichni (za peníze samozřejmě :) )
  • trochu me mrzi ze bude k dostani vsem i ostrostrelec, ja mam freedom edition, a byl se rad ze tam je neco co nema kazdej, jinak krome Dangerous Secret mam vse, chtelo by to spis dodat naky DLC vic do pribehu, zivota Connora, nevim jak planujou dalsi dil, ale neco by se hodilo :).
  • Lawliet
    Přání se vam splnilo mužete mít svojeho Assassina "úplného" *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit