Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ač mě pokračování herních sérií někdy vytačí, tak RDR 2 bych velice rád uvítal. Parádní hra.
  • zahral bych Undead Nightmare,kdyz stahnu DLC da se to hrat bez puvodni hry?tu uz bohuzel nemam,ani nevim kdo si to pucil :-(
    • posila
      AFAIK se da hrat bez puvodni hry jen diskova verze Undead Nightmare. Ke DLC musis mit i puvodni hru :(
      • dik za info,objednam diskovou verzi.nasel jsem za ctyri stovecky :-),koukal jsem na trailer a docela se tesim na zombie zapad.jsou tam vsechny zvirata z redemption jako zombie? (hlavne medvedi)
        • posila
          Mne se to taky moc libilo. Dohral jsem to na jeden zatah, protoze jsem se od toho nemohl odtrhnout :) Nevim jestli jsou tam vsechna zvirata jako zombie, ale aspon ta nebezpecna tam jako zombie jsou (medvedi, pumy, vlci).
          • objednano.prvni cesta bude do hor na medveda,doufam ze mapa bude odemcena od zacatku.jsem to pul roku nehral (redemption) a uplne se na undead nightmare klepu.nejradsi jsem jezdil na lov do hor a kolikrat takovy ticho a najednou dva tri medvedi a nedej boze ze ti zabijou kone,jdes hned za nim do kytek :-) genialni hra na desitky hodin zabavy.posledni otazka,multiplayer je taky v undead nightmare?
            • posila
              Mapa je myslim odemcena ... a i kdyby nebyla stejne se zacina ve West Elizabeth na Marstonove ranci. Problem ale muze byt, ze na zacatku je trochu nouze o zbrane a hlavne munici :(. Multiplayer je tam kompletni; z puvodni hry + vsechna DLC. V Undead Nightmare pribyl myslim jen mod Undead Overrun. 4 lidi v tymu odrazeji vlny zombie, dokud vsichni neumrou (nebo dokud jim nedojde cas).
  • Ja som si koli tejto hre kupil Xbox. Som PCckar, ale kedze to na PC zjavne nebude nikdy, nemal som inu moznost. A poviem vam, to je jedna z NAJLEPSICH hier ake som kedy v zivote hral! S GTA totalne vytiera podlahu a prekonava ho po vsetkych strankach, hlavne atmosferou, pribehom, dabingom, animaciami a vobec umeleckym spracovanim.

    Naposledy ma takto do hry vtiahol asi iba Half Life 1. Skutocne kazdemu odporucam kupit si xbox a tuto jednu hru!
    • Ale no tak...
      Taky jsem tu chtel napsat, ze kdo RDR doted nehral, at uz si tu "blbou" konzoli sakra utika koupit. Ze je to i pro me jedna z nejlepsich her vsech dob.
      Ale proc rikas, ze s GTA "vytira podlahu"?? Na pribehovy zahrani mi taky sedlo jeste o chlup lip, ale prece nejde objektivne rict, ze je to nejak vyrazne lepsi hra.
      OK - atmosferu ti brat nebudu. Western je ti asi blizsi, ale i Liberty City dychalo jako zivy.
      Pribeh... oba jsou velmi kvalitni, s nejakym tim slabsim mistem (v RDR podle me cely mexiko)
      Dabing, animace - UPLNE LAUTR na stejny (tedy top) urovni. RDR je sice o rok novejsi, ale znat to v tomhle ohledu neni - na tom R* hry stojej uz minimalne od Vice City. A to jsem si po RDR zopaknul GTAcko, takze to muzu srovnat i naproti proudu casu...
      A nakonec "umelecky zpracovani"... Co tim myslis, to teda fakt nechapu : D
      Oboji to jsou skvely hry, ale o umeni bych fakt nemluvil.
      Kazdopadne oboji bezi na stejnym enginu, je to prakticky stejne stylizovany, se stejne karikovanejma postavama, atd. atd.
      RDRku se nerika "westernove GTA" nadarmo. Rockstar bylo skvely studio i pred Red Dead Redemption, a ja nechapu, kde se furt bere u rozumnejch lidi ta zast vuci GTA. Obzvlast od nekoho, kdo miluje RDR. Dej mu jeste sanci, rozumbrado : P
      • Nojo - tak bez minusu by to u me ani neslo.
        Ale slovicko by mi nekdo nevenoval?
        To by byl pane jinej chlapak... : D
        • Tak já věnuju slovíčko, i když jsem ti mínus nedal :)
          Pokud budu srovnávat s GTA 4 tak mi RDR výjde jako vítěz, vzhledem k tomu, že u čtyřky se jedná o městskou akci, kdežto redemption nabízí variabilnější prostředí a zajímavější období, protože her z divokého západu je jako šafránu. Co se týče příběhové stránky zdá se mi taky zajímavější, Marston mi prostě sednul :D. A RDR je dnes jeden z mála sondboxů, ve kterém se dá bez plnění příběhových misí najít kupa slušné zábavy.
          Abych to shrnul, rád u sandboxu prozkoumávám svět, a moc se mi líbí, když se jej naučím znát tak, že k tomu ani nepotřebuji mapu, a tím mě RDR dostalo a GTA 4 zklamalo.
          Jedná se samozřejmě o můj názor, tvůj ti brát nebudu a ani nechci. Proto se dělá kupa her, aby každá našla svého fandu :)
          • Jo - dik.
            Ja veskrze souhlasim.
            Svet je asi vazne vetsi radost prozkoumavat - v tomhle je RDR velmi podobny otevrenym RPG. Na druhou stranu, Liberty City dalo urcite vetsi praci. Jakozto jediny, celistvy mesto neni tolik variabilni, ale detaily primo preteka, a po case by ses taky naucil ho znat. Ja uz znam fakt kazdou ulicku, skoro bych rekl kazdej barak. Jako kulisy pro mestskou akci nema ani po trech letech konkurenci. Je to jedna z nejsilnejsich stranek GTA IV, ale ze nesedne kazdemu chapu. Nemel by ho ale primo oznacovat jako zapor...
            Pribehem je na tom RDR taky trochu lip. GTA uz samotnym nametem vede "odnikud nikam". Jenze mezitim se stane spousta zajimavyho, objevuje se plejada klasicky ujetejch postav, a jednotlivy sceny jsou stejne skvele napsany jako ty v RDR. A to, ze Niko vlastne neprojde zadnym vyvojem, je jiste zamer. Kdyz si clovek shodi z ksichtu pohrdavej skleb, a vnima cely (k tomuhle az moc dlouhy) GTA IV jako film, tak by mu to naopak mohlo prijit celkem zajimavy. Prebrat si to pak muze jak chce, ale ze je GTA IV o nicem, rikaji snad jen lidi, kteri tam to NECO hledat nechteji, nebo proste svym povrchnim mozeckem nedovedou...
            Jak rikam - taky mi RDR sedlo jeste o chlup lip. Jen si stojim za tim, ze rozhodne nelze mluvit o necem, jako "nebe a dudy". Ty hry jsou si zkratka podobny jak ovulat ovulatu...
            Lisi se nametem. Tudiz svetem, pribehem, postavama, apod. Krom toho sveta je ale vsechno ostatni staveny uplne totozne. Rockstar se proste nezapre. Ja znam obe hry skrz naskrz, tudiz pak snadno nabyvam dojem, ze kritici jednoho se na to divaji znacne povrchne - to je prave u GTA problem spousty lidi. Ale co - sami sebe pripravuji o jednu z nejlepsich her poslednich let. Ja tu osvetu delam vlastne pro ne : D
            • Tak to vidím, že dám GTA4 ještě šanci :) Jinak nejsem žádnej GTA hater, ve Vice City a San Andreas jsem strávil nespočet hodin, kdy jsem se ani na moment nenudil. Jen že u čtyřky jsem asi po deseti hodinách hraní nenašel to, co mě u dvou předchozích her tolik bavilo.
              Ale když ji tak chválíš zkusim ti ještě jednou :)
      • Teda neber to tak, ze se do tebe nejak opiram. Nemyslim to asi az tak na tebe.
        Jen jsem na to plivani na GTA uz fakt alergickej. A ze RDR proste JE gtacko v jinejch kulisach... to je prostej fakt. Oboji je prakticky ve vsech ohledech uplne stejne kvalitni.
        Proto prave nechapu, jak muzes jednu hru vyzdvihovat, a druhou odsoudit. Zajimal by me teda konkretnejsi postoj, jestli se podelis...
        Teda pokud nejsi presne ten pripad zoufalyho pseudointelektuala, co bere GTAhating jako znamku inteligence ; D
    • moje slova AMEN :)
  • Škoda pár levelů do singlu by se ještě šiklo.
  • je len ze v nazve mate red Read redemption.. :)
  • Poslední DLC? Tak to by to pak mohli vydat komplet na PC. *1*
    • Mato1987
      ja stále verím, že na vianoce tohto roku to vydajú :) pokiaľ nie na tohtoročné vianoce, tak už nikdy :(
      ale treba byť pozitívny a stále dúfať že to vydajú :)
      • Taky porad doufam,ze to vydaji i na PC. Sice jsem si koupil i xbox a RDR na nem dohral, ALE moc rad bych si zahral poradne i multiplayer a ten proste na gamepadu a BEZ dedikovanych serveru neni to prave orechove.
        Nehlede na fakt,ze na PC by RDR melo vypadat zase o nejakou tu tridu lepe (detailni textury,vetsi dohled, ostrejsi obraz atd).
    • Cajk
      zdarma jako volně stažitelný DLC - to za to čekání, až zahřmí:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit