Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak tu někdo podemnou konstatoval, sice jsem a byl jsem IT maniak, ale Turoka beru jako nehoráznou sra*ku už od dob jeho prvního vydání. Marně vzpomínám, ale mám za to že moje první hra na 3Dfx byl Carmageddon nebo Quake.
  • Uf, obsah traileru je ona remasterovaná verze? Peklo. Remaster předpokládám spočíval v tom udělat nějaký wrapper z archaického enginu Turoku pro dnešní DirectX. Kdo si to zahraje? Znuděné děti určitě ne. A nostalgický dědci imho taky ne. Však jak už tu v diskuzi padlo, ta hra je nostalgická tím, že svojí technologickou úrovní působila jako zjevení a kvůli ní si lidi kupovali první 3D karty. To už dneska jaksi odpadá, síly Turoka byl zkrátka "wow" (jak píšou bratři "wau") efekt, ten se ale jaksi nekoná.
  • del0
    Turok byl ve své době jedním s prvních příkladů tzv. hratelného tech dema, reklamou na 3Dfx, takže nechápu. Je takových her, který by si zasloužily remaster, ale Turok je až na posledních místech. Ale tak, jsou tam dinosauři a třeba k tomu ještě budou prodávat figurky. Asi to mají propočítané. *1*
    • Turok byl techdemo, ale zaroven technologicky prelomova hra, ktera ma svuj historicky vyznam a zapsala se do pameti. Nikdo uz nevi jaka byla treba treti nebo pata 3D akcelerovana hra, byt mozna byly herne lepsi. Turok je vyznamny necim jinym.
      • del0
        Turok nebyl první hrou pro 3Dfx a když pominu velmi slabý level design, tak nazývat technologicky přelomovou hrou něco, co vlastně jen hardwarově podporovalo bilineární filtrování (plus možná nějakou mlhu), bych označil za malý vtip. Takový Magic Carpet byl ve svý době na úplně jiném levelu. Umožnoval antialiasing, odrazy, deformaci terénu a dokonce i realtime převáděl obraz pro stereoskopické brýle. Vše softwarově. Levely v Turokovi proti Quakovi působily jako nějaký random slepenec pár polygonů s vyhlazenýma texturama. *15* Quake měl superior level design, vše 3D - i třeba oheň nebo exploze. A softwarově. Žádný trapný sprity jako Turok.

        Každopádně moje pointa stále platí. Předělávat hru, která byla jen o grafice do doby, kde už hratelnost pomalu vymírá a skoro každá hra je jen o grafice, považuju za nesmysl. Třeba zmiňovaný Magic Carpet měl kromě technologické vyspělosti a geniální mechaniky a gameplay. Ten by si to imho zasloužil mnohem víc. Ale kdo bude hrát za kouzelníka na létajícím koberci, to není dostatečně cool. To není military, zombie nebo dinosauři... *7*
      • Draken69CZ
        Popravdě já jako první 3dfx hru beru Unreal, nějakej konzolovej Turok pche. Stejný blábol jako říct že HALO byla první hra pod Vistama pche a co jako, nepodstatný.
        • Jack1947
          Halo 2 byla opravdu jedna z prvmích her (první) co vyžadovala žvistu.
  • Turok: Dinosaur Hunter 1997 a Diamond Monster 3D 4MB na 14" CRT *14*
  • Slusna hra s blbym skakanim. Priklad remasteru kterym si nebudu kazit veskrze pozitivni zazitky z mladi a pocitam ze novi hraci uz tu hru stejne nedoceni v porovnání se skoro kazdou druhou lepší strileckou z posledních let
  • Turok /hlavně první díl/byl naprostej propadák.IT maniaci samozřejmě hru vyzvihovali do nebe jako krásu nebeskou technologicky podpořenou geeky 90 let.
  • To je volně ke stažení ?
    Snad za to nechtějí peníze. :(

    Původní hru jsem kdysi hrál (byla to v té době dobrá pařba) ....ale to je cca 15 let zpět.
  • Turok 2 bola jedna z prvych hier ake som hral, z nostalgie by som si to zadrtil :)
  • Jack1947
    Nehrál jsem snad ani jediného Turoka krom toho nového"

    a verze na GBC ta byla fakt dobrá a bavila. Takže velice rád zkusím už mi z toho nedostatku kvalitních her se začiná dělat mdlo *11* *12*
    • BangMeInBangladesh
      Protoze ty hry jsou starsi nez ty.
      • Jack1947
        No hele, možná jsem hrál na PS2 nebo viděl Evolution ale pokud jsou starší více než 20 let tak bych se tomu ani nedivil. *3*
  • Měli by takové hry nechat spát. Patří do určité doby a na N64ku, měl jsem ji.
    • Taky si myslim, že tato hra nebyla žádný nadčasový klenot. Svezla se s nástupem 3D akcelerace.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit