Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hezkej kreslenej trailer. nejspíš neukazali ze hry nic proto, abyjsme nevideli že kozacke jednotky vypadaji uplne stejne jako všechny ostatní. Tedy pokud si za extra money nekoupíte speciální skin *3*
    • Skin je to poslední co mě zajímá... *1*
  • Inquisitor
    Hmm to si nechám líbit s kozákama vydrancovat Evropu :). Poslední datadisk jsem kupoval Art of War a tohle vypadá zajímavě.
    • Magister_Peditum
      Tak Common Sense můžu taky doporučit. Docela výrazně mění hratelnost. Ale já už spíš hledím vstříc HoI4.
      • Inquisitor
        Jo na něj se taky chystám, až to bude ve slevě.
        • 14 dní zpátky byly slevy 50-80 procent :) To zase tak půl roku nebude :)
          • Inquisitor
            A safra, tak snad na vánoce něco bude :)
  • Protože estate jsou pozemky, panství? *3*
    • Magister_Peditum
      Pro anglický název Estates v historickém kontextu máme v češtině slovo Stavy. Stavovské zřízení v Čechách třeba zahrnovalo vedle vysoké šlechty (pány) i nižší šlechtu (rytíře) a města (jen ta královská).
  • Magister_Peditum
    Na tohle se docela těším, jen nechápu proč nepřeložíte "takzvané" Estates jako stavy (v podstatě politický národ ve středověku). *4*
    • ales.smutny
      Protože je těžké najít rovnováhu mezi překládáním obecných termínů a herních (systémových) termínů. Zrovna tohle zjevně bude spíš systémový termín a tak jsem raději zůstal u té podoby, kterou hráči uvidí ve hře.
      • No ale "estates" jsou normalni slovo, dokonce (historicky) terminus technikus, takze i ve hre ta mechanika bude reprezentovat proste stavy... to je jako neprelozit "government"...
      • Magister_Peditum
        Dobrá, beru zpět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit