Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Jen škoda že jen MMO😬

  • ico.crook

    LOTRO bylo na začátku super, tak snad se dočkáme něčeho podobného :)

  • jindra.veliky

    Mrtvej zanr, skoda

    • Pixie

      Jak pro koho, já hraji mmo dodnes a jsem rad ,že konečne vznikne nějaké nové se zajímavého prostředí.  Generické mmorpg z asie mě fakt neberou.

      • mozna zajimave prostredi....ikdyz radeji bych bral uz neco mimo proflaklou dobu pana prstenu, ale bude to stejne orientovane na cinu, takze nejspis nejaky grind 

        • Sarra

          Lidem se snáz prodá mmorpg ze známé populární knižní/filmové ságy, popřípadě herní série, nežli něco úplně nového. Nejpopulárnější mmorpg jako jsou World of Warcraft, Elder Scrolls a final fantasy jsou tomu jasným důkazem. Díky jménu se dá udržet na životě i takový cash grab jako je swtor a naopak zaniknou mnohem zajímavější a propracovanější hry jako je wildstar.

  • michaelfoucault

    Doufám, že to bude důstojný nástupce LoTRO. To je v současnosti nehratelné, kvůli příšernému obchodnímu modelu. A přitom je to v jádru fakt příjemná hra. 

  • Hidden

    Ma to alespon jedno pozitivum - Amazon ma hromadu penez, ktere do toho muze eventualne nasypat. Ale zatim jsem spise skepticky, dokud neuvidim neco konkretniho (protoze ani rozdelany New World a ruseni her v Amazonu mi zrovna duvod k optimistickym nadejim nedava). Ale velmi rad bych si pral, aby to bylo alespon obstojne MMO, kdyz uz ne spickove.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit