Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Princ.Jablon
    To je Kim Čong Un vpravo na tom titulním obrázku?
  • prispevky se mažou jedna radost. A DOST! Všichni zapnete ADBLOCK at to tadi zavrou
    • Jack1947
      You wish... adblock nepomáhá jinak se dicvím že mi nějaké reklamy s tím adblockem protékají.
      • Adblock má určený určitý typ reklam, které nechává 'projít.' Myslím, že jsou definovány na jejich stránkách, ovšem nejsem si tím jistý. Samozřejmě, že sem do toho typu občas spadne i nějaká, která by tam neměla být. Pak existují i reklamy s kterými si neporadí (nebo si jeho vývojáři s nimi nechtěji poradit). Zkus jiný filtr, možná to pomůže.
        • Jack1947
          Ta soutěž s legem mi nevadí , světlušku taky překousnu není to tak agresivní. Dík za radu. Co mne ale těší nejvíce že zmizela ta žlutá prosíci páska. ( nevím jestli to nebylo ze strany redakce).
          • Před časem jsem si řekl že bude fér si dát games.cz do whitelistu a nestačil jsem se divit kolik reklam na mě vyskočilo. A nakonec pužití zvukových reklam a splashe většího než okno prohlížeče mě donutilo ho zase z whitelistu smáznout. Kdo chce moc - nemá nic.
            • Jack1947
              Vždyt oni je za tebe vypnou když si zaplatíš, holt těžká doba vyžaduje složitější řešení. *3* Mít peníze tak bych jim možná i něco přispěl, aby nebyli smutni.
  • maros.goc
    Vzacnost? Skor odpad ...
  • Jack1947
    On-rail tam začali tehdy automaty, nikdo by nečekal že to bude v 2015 pomalu hitem na pc. Ještě podle románu či co. *3*

    Já věděl že mi to je nějak povědomé na tuto řezničinu s nádechem ducha se nedá zapomenout, a ono hle už to vyšlo. http://games.tiscali.cz/video/strilecka-blue-estate-pripomina-humorem-spise-duke-nukem-forever-239867 celkově se s těmi "fps" indie roztrhl trochu pytel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit