Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravim, mam dotaz, když si předplatim tuto službu, tak ty hry co jsou zdarma, zůstanou mi i po skončení předplatného? Díky za odpověď.
  • Mam PSN+ uz na PS3, takze pro me je to skvely bonus zdarma. Sice GR a Tales uz mam, ale samotny Uncharted, ktery stoji porad pres litr stoji za to.
  • Lawliet
    Dělají to dobře není-liž pravda *2*
  • Hlavně aby byly hry, ke kterým budou dávat přístup. Zrovna nedávno jsem zjistil, že Telltale Games udělali The Walking Dead taky na Ipady. Proč to proboha neportujou rovnou i na Vitu? I když možná líp, ještě pořád jsem jim neodpustil třetí epizodu... *16* A těch her co by se nabízelo je víc. Nějak na ni 3rd party vývojáři prděj, přitom je to super zařízení.
    • zaujímalo by ma, ako ti ublížili tou 3. epizódou ...
  • A prva hra zdarma kludne moze byt Black Ops, kedze kampan trva udajne nieco kokolo 42 min, to znamena ze je to akesi demo, len neskutocne predrazene.
    • Tak u CoDu byva stezejni multiplayer a speedrun a normalni hrani, to je trochu rozdil, ne?
      • recenzenti casopisu snad neprovozujou speed runy ? Tech 42 minut je prave od bezneho hrace ,takze bacha !
  • About fuckin` time...
  • Pete.palis
    pěknej nápad;)
  • Caincz
    No konečně, to to trvalo. Až mi šéf vrátí půjčenou Vitu, tak du hned do Gravity Rush, z Maria na 3DS už mi jdou voči šejdrem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit