Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tomu říkám pořádně Inferno! *5*
    • C-BEAM
      je to fajn ale inferno si představuji jinak
      • jj Hellraiser taky neni špatnej.
      • Víš co mi bylo v Doom strašně sympatické a co mi chybí v dnešních akcích? Že potvoráci se bili (mezidruhově) i mezi sebou.
        • C-BEAM
          chtěl bych vědět koho z vývojářů to byl nápad, tipuji Adriana nebo Romera. Bez této vlastnosti by totiž hra výrazně ztratila. V žádné jiné fps hře ještě dlouho neuvidíme bojovat tisíce nepřátel v jedné kolosální bitvě, i proto je Doom pro mě prototypem ideální akční hry kterou ve své podstatě zatím nic nepřekonalo.
          • Co do konceptu to dotáhli v Half-Life, ale jinak je to fakt opomíjený prvek, který hře dodá na uvěřitelnosti, pocitu z "živoucího světa" - té pravé virtuální reality. Je to opravdu hodně významný a osvěžující prvek - "přitom taková maličkost", dalo by se říci.
            • del0
              C-BEAM: Akorát s tím rozdílem, že HL to vyrávění příběhu a naskriptované situace dokázal dělat nenásilně bez přerušování hráče a taky ho nevedl za ručičku.
            • C-BEAM
              HL spíše připomíná právě moderní hry - extrémně lineární seamless level design, úzké koridory, scripty, silná příběhová linka, žádné gore efekty, malé počty nepřátel atd, koncepčně je to jiná hra. Doom je ryzejší, má lepších enemákov a otevřenější abstraktní levely.
  • Blue.Shark
    Včera jsem si stáhnul Brutal Doom v.20 a už jsem v ní utopil asi 6 hodin. Ale pokud přijde nová kampaň i s novými monstry, 6 hodin je opravdu jen začátek. Nečekané a milé v tom nejzvrácenějším slova smyslu *1*
    • Asharak
      No nejlepší bylo jak jsem teprve před pár rokama zjistil že 1 má další 2 kampaně po 10ti levelech a pak našel ještě TNT: Evilution kterou jsem zaítm neprošel. Doom je fakt na dlouho *5* *4*
      • No pokud se budeme bavit o offiko vydanych kouscich, tak je toho celkem pozeznane. Co se tyce starych Doomu, tak Ultimate Doom prinesl bonusovou epizodu Thy Flesh Consumed. Co se tyce Doom 2, tak k nemu byly vydan "datadisk" Master Levels for Doom II, ve kterem mapy nejsou nijak pospojovany a kazda mapa se da hrat nezavisle na ostatnich. Takze pokud v jedne mape ziskas komplet arzenal, tak v druhe zacinas opet jen s holyma prackama. Dale existuje epizoda pro Doom 2 jmenem No Rest for the Living, ktera se vyskytuje se pouze v Doom 3 BFG edici. No a pak je tu samozrejme Final Doom s epizodami TNT: Evilution a The Plutonia Experiment.
        • del0
          Thy Flesh Consumed je strašný maso. Tam už sem začínal mít celkem problémy. Hrozně moc potvor, málo místa, málo munice. *1*
        • Asharak
          No u 2 jsem ymslel že existuje jen zaklad, hmm, ale samostatne epizody mě nebavíto bude možná tím. No, plutoniu si asi ještě chvíli nezahraji než dohraji TNT, jsem někde ve 20lvlu myslím. Ale na nový rok jednu mapu denně, to by šlo konečně bych sáhl i po neoficiálních co jsem viděl max. na streamu.
  • Novou Kampaň? To teda jó!
  • tak takhle se vypiplava legenda .. silvest ve znameni brutal doomu ..uz se tesim :) ..docela rad bych videl ty mravokarce z let 93 kdyby to vyslo tehda v tehle podobe kdyz uz z puvodniho doomu meli rudo pred ocima :)
  • Já se tak těším! Aco vy? ...... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit